Zpět na » 1. Bundesliga » FC Kolín nad Rýnem suspendoval Ondreje Dudu

1. Bundesliga - FC Kolín nad Rýnem suspendoval Ondreje Dudu

FC Kolín nad Rýnem suspendoval Ondreje Dudu © fc-de. - Ondrej Duda v dresu Kolína

1

Líbilo se

24.04. - Dalo by se říci, že se tak dlouho chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne. A tak dlouho si veřejně stěžoval slovenský reprezentant na své postavení náhradníka, až vedení kolínského klubu došla trpělivost a hráče suspendovalo.

Slovenský reprezentační záložník, Ondrej Duda, přijel na nedělní ranní trénink týmu, ale dveře do šatny pro něj zůstaly zavřené. 1. FC Kolín nad Rýnem následně oznámil, že byl hráč s definitivní platností suspendován. „Zatím je to pouze na týden,“ oznámil Steffen Baumgart, trenér klubu. „Ondrej Duda upřednostnil své zájmy nad zájmy týmu a prozatím tedy bude trénovat individuálně.“

Slovenský reprezentant o Velikonocích zasáhl na 11 minut do utkání v Mönchengladbachu, v posledním ligovém kole ale pouze zahříval lavičku a po závěrečném hvizdu si vybil zlost. Vedení klubu se k incidentu nechtělo vyjadřovat a trenér situaci na tiskové konferenci okomentoval následovně: „Klub je nade vše, všichni se mu musíme podřídit.

Ondrej Duda tak jistě vynechá utkání Kolínu v Augsburgu na programu příští sobotu a do té doby bude trénovat individuálně. „Dveře u mě zavřené nemá,“ dodal trenér Baumgart. Zda se ale slovenský reprezentant na hřišti v této sezóně objeví, závisí především na tom, jak se k aktuální suspendaci sám postaví. Již v zimě se hovořilo o možném přestupu Dudy do italského Janova a po posledním incidentu je těžko představitelné, že by zůstal v klubu i v příští sezóně. Trenér Baumgart přesto klidní vášně: „Neviděl bych to tak dramaticky. Takové věci se ve fotbale stávají.

Jedno je jisté, Ondrej Duda pod trenérem Baumgartem nikdy nedokázal navázat na svou povedenou debutovou sezónu, kdy se stal nejlepším střelcem a pomohl Kolínu zachránit se v lize. Sedmadvacetiletý hráč má v této sezóně ale velké problémy s adaptací na novou hru a jeho současné výkony, pouze dvě branky, je na hráče jeho schopností příliš málo.

Andrea Suttnerová / express.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články