Zpět na » 1. Bundesliga » Haaland se dohodl s Manchesterem City, norský tisk to ale popírá

1. Bundesliga - Haaland se dohodl s Manchesterem City, norský tisk to ale popírá

Haaland se dohodl s Manchesterem City, norský tisk to ale popírá © thesun.co.uk - Erling Haaland

0

Líbilo se

12.03. - NEPŘEHLÉDNĚTE Podle britského deníku Daily Mail se pokouší přestup Haalanda do Realu Madrid zhatit Manchester City a ve svém jednání je tak daleko, že už by měl mít s hráčem vyjednané i podmínky smlouvy, to ale kategoricky odmítají norští novináři, kteří tvrdí, že nic z toho není pravdou.

Útočník Borussie Dortmund Erling Haaland podle svého agenta i dle svých vlastních slov označil jako prioritu španělskou ligu a konkrétně Real Madrid, zatím ale není jasné, kdy by v případě dohody mezi kluby došlo k faktickému přesunu hráče. Haaland dospěl k rozhodnutí, že Dortmund mu již nedokáže pomoci více rozvinout jeho talent, proto chce odejít letos v létě. Real Madrid by ale raději hráče přivítal v týmu až za rok a nechal jej hrát v německé lize i v příštím roce.

Drobné neshody mezi hráčem a oběma kluby se tak snaží využít Manchester City, který podle Daily Mail zvažuje uhrazení výstupní klauzule ve výši 75 milionů eur. K částce je ale nutné přičíct nemalé peníze, kterou vyinkasuje Haalandův otec a Mino Raiola. City by tak mohlo z kapsy vytáhnout více než 120 milionů eur.

O norského útočníka ve službách Borussie Dortmund má kromě zmiňovaného Realu Madrid a Manchesteru City zájem také Barcelona nebo třeba PSG, ale City má malou výhodu. Haalandův otec Algie strávil po odchoud z Leeds v Manchesteru City tři roky své kariéry a byl by tak velice rád, pokud by vlastní syn pokračoval v jeho šlépějích. Všechny ostatní kluby ale Haaland odmítá a vidí ve své budoucnosti pouze Real, ovšem za předpokladu přestupu letos v červnu.

Britský Daily Mail oznámil, že námluvy mezi Manchesterem City a Haalandem pokročily a obě strany se dohodly na podmínkách smlouvy. Tuto informaci ale kategoricky odmítá norský tisk. Slovy Jana Aage Fjortofta, kterýmá velice úzké vazby na Haalandovu rodinu, v přestupových spekulacích není vůbec nic nového a platí Erlingovo rozhodnutí odejít do Realu.

Andrea Suttnerová / dailymail.co.uk, as.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články