Zpět na » 1. Bundesliga » Coman nadále ve změti spekulací. Kontaktoval jej prý Liverpool

1. Bundesliga - Coman nadále ve změti spekulací. Kontaktoval jej prý Liverpool

Coman nadále ve změti spekulací. Kontaktoval jej prý Liverpool © Football365 - Změní Kingsley Coman přes léto klubovou příslušnost?

0

Líbilo se

28.06. - Bayernu před rokem vystřelil ve finále Ligy mistrů nejcennější klubovou trofej a ani sezónu 2020/21 rozhodně neodehrál zle, přesto se ve světových médiích zmiňuje, že by mohl pomýšlet na stěhování jinam. Zájem o něj na trhu je, o tom nemůže být sporu, otázkou však zůstává, zda třeba naposledy skloňovaný Liverpool dokáže přesvědčit mnichovský velkoklub o prodeji.

Německý zdroj Sport1 tvrdí, že se startem přestupního období se jako nejvážnější kandidát na zisk Comana jeví Liverpool trenéra Jürgena Kloppa. Nejen z pohledu Reds však bude mít případný transfer francouzského křídelníka několik úskalí.

Tím zásadním je cenovka pařížského rodáka. Přibližné odhady jeho tržní hodnoty stojí asi na 60 miliónech euro, Bayernu, který si Comana stále nesmírně váží, však hraje ve vyjednávání do karet jeho smlouva. Ta běží až do června 2023 a ekonomickou krizí poznamenaný Liverpool si přílišné natahování nemůže dovolit.

Plusem pro celek z Anfield Road naopak je iniciativa samotného hráče, jenž společně se svým otcem sní o ostrovním angažmá. V souladu s tím také odchovanec PSG dosud odmítá prodloužení kontraktu. Jeho smýšlení by ovšem mohl změnit příchod nového kouče Juliana Nagelsmanna, který platí za Comanova velkého fanouška.

Jakpak by také ne, vždyť 25letý forvard nasázel v dresu bundesligového hegemona celkem 41 gólů ve 200 soutěžních zápasech. K této porci přidal ještě 50 asistencí. Můžeme se tedy spolehnout, že zvlášť po konci Eura, na němž Coman reprezentuje Francii, ještě o hvězdě Bayernu v souvislosti s možným přestupem uslyšíme.

Vojt?ch Olšr / fotbalportal.cz, sport1.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články