Zpět na » 1. Bundesliga » Flick žádá o odchod z Bayernu. Vedení klubu se nelíbí jeho způsob komunikace

1. Bundesliga - Flick žádá o odchod z Bayernu. Vedení klubu se nelíbí jeho způsob komunikace

Flick žádá o odchod z Bayernu. Vedení klubu se nelíbí jeho způsob komunikace © www.weser-kurier.de -

1

Líbilo se

19.04. - Vedení německého fotbalového klubu Bayern Mnichov nesouhlasí se způsobem komunikace trenéra Hansiho Flicka. Šestapadesátiletý kouč se totiž rozhodl po sezoně odejít z bavorského velkoklubu. Údajně by mohl zamířit k německé reprezentaci, u které po letním mistrovství Evropy skončí Joachim Löw.

Dnes jsem hráčům řekl, že jsem oznámil vedení můj požadavek na ukončení smlouvy. Rozhodl jsem se, že to týmu řeknu po důležitém vítězství. Považoval jsem za důležité, aby to věděli ode mě," cituje slova kouče po utkání s Wolfsburgem (3:2) internetový portál sport1.de.

Klub nesouhlasí s jednostrannou komunikací Hansiho Flicka a k rozhovorům o budoucnosti se vrátí po souboji s Mainzem, jak bylo dohodnuto," uvedlo vedení Bavorů v nedělním stanovisku na oficiálním webu.

Flickovo jméno je hodně hlasitě skloňováno v souvislosti s angažmá u německé reprezentace. Od té po dlouhých letech odchází Joachim Löw, ze své funkce odstoupí po letošním evropském šampionátu.

Je první volbou pro německý svaz, aby nahradil Joachima Löwa. Tuto nabídku v létě přijme," domnívá se někdejší německý reprezentant Matthäus.

Flick spekulace o tom, že se stane nástupcem Joachima Löwa u kormidla německé reprezentace nechtěl potvrdit: Reprezentace je samozřejmě nabídka, nad kterou se musí zamyslet každý trenér."

Německý trenér převzal mužstvo Bayernu v listopadu 2019 původně jako dočasný kouč, ale nakonec ve funkci zůstal. Loni v dubnu s ním klub prodloužil smlouvu do roku 2023.

Bayern pod vedením svého někdejšího hráče zvítězil v Lize mistrů, německé lize, německém poháru i superpoháru, v evropském superpoháru a na mistrovství světa klubů. O šanci zopakovat triumf v prestižní evropské soutěži přišel v úterý po vyřazení ve čtvrtfinále s Paris Saint-Germain.

Gabriela Průšová / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články