Zpět na » 1. Bundesliga » Frankfurt našel náhradu za Hallera, přichází Dost

1. Bundesliga - Frankfurt našel náhradu za Hallera, přichází Dost

Frankfurt našel náhradu za Hallera, přichází Dost © fr.de - Bas Dost

0

Líbilo se

26.08. - Eintracht Frankfurt letos v létě přišel o svého nejproduktivnějšího střelce, Sebastien Haller si to tak trochu nečekaně namířil do West Hamu, kde se během tohoto víkendu uvedl dvěma góly. Německý celek tak musel zahájit lov o případnou náhradu, tou nakonec je Bas Dost.

Nizozemský útočník přichází s portugalského Sportingu, kde strávil poslední tří sezony. Eintracht za služby tohoto hráče zaplatil osm milionů eur, obě strany podepsaly smlouvu na tři roky. Dost bude v novém působišti nosit dres s číslem devět, které před svým odchodem nosil právě Haller.

Již třicetiletý hráč má s německou ligou velké zkušenosti, pět let totiž strávil ve Wolfsburgu. Jeho začátky v tomto německém klubu nebyly nikterak slavné, nejproduktivnější sezona nakonec byla ta třetí, během které nastřílel hned jednadvacet branek. Dost se s Bundesligou rozloučil po necelých pěti sezonach, jeho služby totiž získal lisabonský Sporting. I tam se Dostovi hodně dařilo, během 120 zápasů nastřílel 89 branek, díky čemuž si získal srdce fanoušků Sportingu. Tříletá etapa na Pyrenejském poloostrově je minulostí, nyní se zkušený útočník vrací do Bundesligy.

David Suchý / bundesliga.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

http://SpFling.com - skvělá seznamka pro dospělé s inteligentním vyhledávacím systémem pro nalezení sexuálního partnera!

emquechan

na to kolik inkasovali za Jovice a kolik zaplatili za Dosta je to superkauf

HyperioN

co to je, vždyt tenhle týpek sype goly jak na běžícím pásu...jak v německu, tak total zničil portugalskou ligu... jaktože ho nechce top klub a proč je tak levný?

Vincent12

A podle Transfermarktu za směšných 7 milionů euro, výborný nákup pro Eintracht

Tomguncz9
Reklama
Reklama
Nejnovější články