Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » 1. Bundesliga » Ať mě vyplatí, nebo tu zůstanu a budu hrát golf, vyhrožuje Gareth Bale

Ať mě vyplatí, nebo tu zůstanu a budu hrát golf, vyhrožuje Gareth Bale

Ať mě vyplatí, nebo tu zůstanu a budu hrát golf, vyhrožuje Gareth Bale © thesportbible.com - Gareth Bale

4

Líbilo se

21.05. - Nedělní zápas proti Betisu měl být posledním Garetha Balea v dresu Realu Madrid. Rozlučkovým. Jenže nebyl. Kouč Zidane jen potvrdil, že s hráčem vůbec nepočítá a nechal ho sedět na lavičce celých devadesát minut. To asi Balea hodně naštvalo a je proto připraven jít do boje.

Situace Garetha Balea v Realu Madrid už nemůže být horší. Nemají ho rádi fanoušci, kteří na něj začnou pískat i sebemenšího důvodu, když se mu například nepovede střela či nahrávka. Nemá ho rád ani trenér, který ho opakovaně neváhal nechat sedět na tribuně, a to například i v kritických chvílích, kdy Bílý balet neměl útočníků zrovna nazbyt.

Proto se počítalo s tím, že Bale v létě hlavní město Španělska opustí. A mělo se za to, že právě nedělní zápas proti Betisu měl být jeho posledním, po němž se měl rozloučit s fanoušky. Ale nebyl. Zidane ho totiž nechal vydusit celých devadesát minut na lavičce.

Jenže Bale svůj odchod nehodlá vedení Realu vůbec nijak ulehčit. Ačkoliv nedá dohromady kloudnou větu španělsky, rodině (a jemu také) se v Madridu moc líbí. Nechce aby ho klub prodal. A když už, tak ať se pořádně prohne a nasype mu do kapsy vše, co má nasmlouváno.

Mám tu ještě tři roky smlouvu. Jestli chtějí, abych odešel, pak mi musí zaplatit 17 milionů za každou sezónu. Jestli ne, zůstanu tady. A když budu muset hrát golf, tak ho prostě budu hrát," řekl podle Radioestadio.

Vypadá to na pořádně vyhrocený spor...


Více informací o Realu Madrid si můžete přečíst na BilyBalet.cz.

Kam dál?

Jan Preisler / FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články