Zpět na » 1. Bundesliga » Nový trenér Bayernu Mnichov? Klub prý kontaktoval manažera Tottenhamu Mauricia Pochettina

Nový trenér Bayernu Mnichov? Klub prý kontaktoval manažera Tottenhamu Mauricia Pochettina

Nový trenér Bayernu Mnichov? Klub prý kontaktoval manažera Tottenhamu Mauricia Pochettina © thesun.co.uk - Mauricio Pochettino

2

Líbilo se

17.03. - BULVÁRNÍK Bayern Mnichov momentálně vybírá trenéra, který tým v létě převezme po dočasném kouči Juppu Heynckesovi a podle slov bývalé hvězdy klubu Dietmara Hamanna je jedním z kandidátů i manažer Tottenhamu Hotspur Mauricio Pochettino, kterého již bavorský klub měl kontaktovat.

Jupp Heynckes se na podzim vrátil z důchodu, aby Bayern Mnichov do konce sezóny převzal po vyhozeném Carlu Ancelottim a bavorský velkoklub nejenže vrátil na první místo bundesligové tabulky, ale v současné době je jeho náskok na druhé Schalke 04 už neuvěřitelných 20 bodů.

Nicméně se očekává, že 72letý trenér navzdory úspěšného probuzení Bayernu v klubu nezůstane a po konci letošní sezóny se vrátí do důchodu, načež slavný německý celek přivede nového trenéra.

A podle slov Dietmara Hamanna by tímto mužem mohl být právě manažer Tottenhamu Mauricio Pochettino. „Vím, že byl Bayern v kontaktu s Pochettinem a že je jednou z možností,“ prozradil Hamann pro televizní stanici Sky.

„Podle někoho by měl být trenérem Bayernu Němec, což může být jeden z důležitých aspektů, ale ne jediný. Dokonce ani Pep Guardiola nebyl dokonalý. Je to o tom vybrat nejlepšího možného trenéra. A pro mě je tím mužem Pochettino.“

Pochettino se nedávno stal nejdéle sloužícím manažerem Tottenhamu v počtu zápasů v Premier League, když překonal legendárního Harryho Redknappa a v teprve v říjnu podepsal tento progresivní manažer v klubu novou smlouvu až do léta 2021.

Kam dál?

Vít Sedlák / talksport.com, FotbalPortal.cz

Související odkazy
Nejnovější články