Zpět na » 1. Bundesliga » Hitzfeld - Musíme opět vystupovat jako FC Bayern

1. Bundesliga - Hitzfeld - Musíme opět vystupovat jako FC Bayern

0

Líbilo se

28.02. - Politici po převzetí funkce požívají výhody 100 dnů hájení. Ve fotbale je to jinak. Ottmar Hitzfeld opět velí hráčům FC Bayernu od 1.února. Čtyři týdny po svém návratu 58-letý kouč poprvé bilancuje. Co se "generálovi" líbilo, s čím ještě není spokojený?

Ottmar Hitzfeld o...

svém prvním měsíci v FC Bayernu:

S výsledkem nejsem tak spokojený, protože jsme také pár utkání prohráli. Denní práce s hráči na hřišti mě samozřejmě baví, hráči jsou ochotní, velice soustředění. Hodně pracujeme na taktické oblasti a je zajímavé pozorovat, jaké pokroky se dějí. Bohužel na to nemáme tolik času, kolik by jsme potřebovali, čas nám utíká. Proto musíme hodně improvizovat.

příštích třech zápasech:

Jsou to proklatě důležitá utkání, tady máme velkou šanci za jeden týden udělat něco dobrého. To je pro mě velký cíl.


šanci na postup v Lize mistrů:

Dosáhli jsme dobré, skvělé výchozí pozice, dva góly venku mají hodnotu zlata. Teď máme před domácím zápasem před vlastním publikem dobré vyhlídky, věřím, že Arena bude hořet a všichni diváci nás zapálí. Pak jsem přesvědčený, že Real porazíme.


šancích v boji o titul:

Myslím, že je špatný okamžik na diskutování o mistrovském titulu, musíme v prvé řadě ukázat výkony. Musíme hrát lépe a to po celých 90 minut. Musíme znovu vystupovat jako FC Bayern.


svém novém šéfovi zálohy:

Mark van Bommel je hráčem, který má velké zkušenosti. Je důležitý pro mužstvo, umí tým vést. Potřebuji na hřišti také hráče, kteří přijmou boj a ukážou zuby, právě tehdy, když to jde špatně. On spoluhráče vyburcuje.


Royi Makaayovi:

Dosud odehrál dobrou sezónu a nastřílel hodně branek. Ale i od něho očekávám, že se na zápase bude podílet ještě víc. Že se vydá za ostatní hráče a bude dělat spoluhráčům prostor. Tady jsem nebyl úplně spokojený. Musí na hřiště přinést reakci, musí více hořet.


návratu Andrease Görlitze:

Radoval jsem se za něj, že poprvé po dlouhé době hrál znovu od začátku. Měl některé důležité momenty, jako když krátce před koncem poločasu odvrátil jistý gól. Také mnohokrát útočil po pravé straně, dobře se doplňoval s Hasanem Salihamidzicem. To se mi moc líbilo, stal se naší zbraní, kterou můžeme využívat častěji.

Petr Pelikán / fcbayern.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články