Zpět na » 1. Bundesliga » Nepříjemná zpráva pro Borowskiho

1. Bundesliga - Nepříjemná zpráva pro Borowskiho

0

Líbilo se

28.02. - Třikrát musel Thomas Schaaf v neděli v Mönchengladbachu (2:2) střídat, třikrát byl kouč Werderu ke změnám přinucen kvůli zraněním. Zatímco v případě Pera Mertesackera a Huga Almeidy zatím není důvod k poplachu, s Timem Borowskim to vypadá hůře.

Pro Borowskiho zápas skončil po 49 minutách. Později vyšlo najevo, že 26-letý hráč si pohmoždil prsty na noze. Ukázalo se, že záložník bude chybět více týdnů. Nepříjemnou diagnózu potvrdila i počítačová tomografie. Borowski, který ještě v neděli večer věřil v rychlé uzdravení, nepříjemné zjištění zklamaně komentoval: "Bude to stejně jako při mém podzimním zranění trvat několik týdnů. Nevzdávám ale naději, že do závěrečného finiše mužstva ještě zasáhnu."

Trenér Thomas Schaaf k absenci záložníka řekl: "Je dost neradostné, že Boro nebude tak dlouho k dispozici. Věřím, že bude zpátky brzy." Jestli bude Borowski fit na nejbližší kvalifikační zápas německé reprezentace 24.března v Praze proti Česku, to je ještě otevřené.

Pro Mertesackera skončilo utkání v Borussia Parku návštěvou nemocnice, stejně jako pro Almeidu. Oba museli na kliniku s podezřením na otřes mozku. Mertesacker se v 80.minutě ve vlastním pokutovém území srazil hlavou s Gohourim z Gladbachu. Zatímco fotbalista Borussie pokračoval s obvazem na hlavě, borce z Brém museli z trávníku odnést a nahradit Pasanenem. Almeida rovněž narazil do Gohouriho a byl po necelé čtvrthodině vystřídán Aaronem Huntem.

V pondělí klub oznámil, že oba hráči měli opravdu štěstí. Po provedených vyšetřeních se zjistilo, že Almeida ani Mertesacker nemají otřes mozku ani žádné zlomeniny.

Petr Pelikán / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články