Zpět na » 1. Bundesliga » Van der Vaart není na prodej

1. Bundesliga - Van der Vaart není na prodej

0

Líbilo se

13.03. - Hamburger SV předvádí v poslední době skvělé výkony a stoupá tabulkou výše. Čtyři vítězství v řadě přerušila pouze nedělní remíza 0:0 s Leverkusenem. Největší pozornost na sebe strhává Rafael van der Vaart, který je se šesti brankami nejlepším střelcem týmu.

Na oficiálních stránkách Hamburgu se objevil krátký rozhovor se sportovním manažerem HSV. Ten v něm vysvětluje, proč je holandský záložník tak důležitý a proč přináší práce Huuba Stevense kýžené ovoce.

Co nového přinesl do týmu trenér Huub Stevens?

Nepřinesl jen obrovské zkušenosti, ale je toho mnohem více. Je to tak trochu puntičkářský kouč, který rychle a účinně zabudoval do klubu významné prvky. Je to ta pravá, silná osobnost, jenž rychle zapadla. Jeho volba se nám vyplatila.

Rafael van der Vaart se stal základním kamenem vaší hry, že ano?

Rafael je pro celý tým extrémně důležitý. Znovu a znovu v každém zápase ukazuje svou vyjímečnost. Nejen, že střílí branky, ale také na ně přihrává, hraje skvěle a jako kapitán jde všem na hřišti příkladem.

Jeho skvělé výkony však jistě nezůstaly bez odezvy u ostatních klubů...

To samozřejmě ne, ale Rafael má u nás smlouvu až do roku 2010. Jak jste říkal, je základním kamenem v naší sestavě a na jeho osobě chceme v nejbližší budoucnosti stavět. Prostě a jednoduše: není na prodej!

Jakub Sitek / hsv.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články