Zpět na » 1. Bundesliga » Leverkusen v neděli na HSV

1. Bundesliga - Leverkusen v neděli na HSV

0

Líbilo se

10.03. - Třikrát bundesliga a dvakrát pohár UEFA - program Bayeru Leverkusen je mezi 3. a 18.březnem pěkně nabitý. Trenér Michael Skibbe v těchto dnech sleduje, kteří hráči by mohli dostat pauzu. "Je docela možné, že sestavu změním na některých pozicích", hlásí kouč před zápasem v Hamburgu.

Naštěstí je zde dost alternativ. Pouze Roque Junior a Alex Meyer jsou mimo hru. Carsten Ramelow si v Lensu poranil koleno, do neděle by ale měl být fit. "Dnes ještě nemohu říct nic k sestavě. Musíme ještě počkat na dojmy z tréninků", řekl Skibbe.

Stejně jako včera, tak i dnes je na programu příprava omezeného rozsahu, hráči musejí především znovu nabrat síly po hodně náročném utkání v Lensu.

"HSV pookřálo a hraje nyní fotbal, který by bývalo rádo hrálo už v podzimní části. Hamburg je sice ještě v boji o záchranu, ale jasně se zvedl", dává Skibbe najevo respekt před druhým nejúspěšnějším týmem roku 2007.

Hlavní trenér chce své mužstvo v AOL-Areně vidět stejně kompaktní jako v posledních utkáních venku a pokud možno aby nepropadávalo při rychlých protiútocích jako ve čtvrtek v Lensu.

Skibbe vůbec nepochybuje o tom, že se do základní sestavy opět vrátí Sergej Barbarez. "Sergej je kvůli svému klidu a zkušenostem dost důležitý pro naše mladé mužstvo. Hráči jako on nebo Bernd Schneider a Carsten Ramelow vedou naší hru."

V týmu Hamburgu budou mimo hru obránci Atouba a Demel, start van der Vaarta ještě není jistý.

MOŽNÉ SESTAVY:

Hamburger SV: F. Rost - Mahdavikia, B. Reinhardt, Mathijsen, Benjamin - Wicky, de Jong, Laas, Trochowski - van der Vaart - Olic

Bayer 04: Adler - Castro, Haggui, Juan, Babic - Ramelow, Rolfes - Freier, Barbarez, Schneider - Kießling

Rozhodčí: Herbert Fandel

Výkop: Neděle 11.března 17h, AOL Arena

Petr Pelikán / bayer04.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články