Zpět na » 1. Bundesliga » Vánoční dárek pro Draxlera: Jeho přestup do PSG oficiálně potvrzen

Vánoční dárek pro Draxlera: Jeho přestup do PSG oficiálně potvrzen

Vánoční dárek pro Draxlera: Jeho přestup do PSG oficiálně potvrzen © youtube.com, fotbalportal.cz - Draxler přestupuje do PSG

2

Líbilo se

25.12. - NEPŘEHLÉDNĚTE Hezký vánoční dárek si pod stromeček nadělil Julian Traxler. Z krizí souženého Wolfsburgu odchází do milionářského Paris Saint-Germain. Oba zainteresované kluby potvrdily dohodu. Německý reprezentant podepíše smlouvu na 4,5 roku. PSG by mělo za Draxlera zaplatit 35 miliónů eur a na dalších 10 miliónů eur si může Wolfsburg přijít na bonusech. Liverpool a Arsenal tak ostrouhaly.

Vedení bundesligového Wolfsburgu vše potvrdilo na svých oficiálních webových stránkách. Julian Draxler by měl po lékařské prohlídce podepsat s Paris Saint-Germain smlouvu na 4,5 roku. Německý záložník také velmi přitahoval zájem Liverpoolu a Arsenalu, ale oba anglické kluby mají smůlu.

„Máme za sebou intenzivní a konstruktivní jednání s PSG, Julianem Draxlerem a jeho manažerem. Během posledních dnů jsme dosáhli dobrého výsledku pro všechny strany.“

„Jsme potěšeni, že se nám vše podařilo tak rychle dohodnout. Přejeme Julianovi v Paříži jen to nejlepší,“ uvedl Olaf Rebbe, vedoucí sportovního úseku Wolfsburgu.

„Samozřejmě, že mě mrzí, že Julian odchází, protože je to vynikající fotbalista. Ale myslím si, že tento krok je pro všechny strany tím správným,“ řekl Valerian Ismael, manažer WfL.

Julian Draxler přišel do Wolfsburgu loni ze Schalke. Za 34 ligových zápasů v jeho dresu vstřelil 5 branek. Teď tedy odchází zkusit štěstí do francouzské Ligue 1.

kds(zdroj: goal.com)

PSG by za něj mělo zaplatit 35 miliónů eur. Dalších 10 miliónů eur může Wolfsburg získat na bonusech.

Kam dál?

Michal Čermák / skysports.com, goal.com, fotbalportal.cz

Nejnovější články