Zpět na » 1. Bundesliga » Klopp musí platit

1. Bundesliga - Klopp musí platit

0

Líbilo se

28.03. - Trenér Mainzu 05 Jürgen Klopp musí kvůli urážce rozhodčího Thorstena Kinhöfera při bundesligovém utkání v Brémách (18.března) zaplatit pokutu 12.500 Euro.

Klopp po rozhodnutí o zahrání přímého kopu proti svému týmu ve 26.minutě pronesl směrem k sudímu slova "ty idiote". Nejprve tuto urážku projednávala kontrolní komise DFB pod vedením Horsta Hilperta, která po trenérovi 1.FSV Mainzu 05 požadovala zaplacení pokuty 12.500 Euro.

39-letý kouč se poté musel k žalobě vyjádřit. Sportovní komise Německého fotbalového svazu ve středu rozhodla, že trenér musí kvůli nesportovnímu chování opravdu uhradit navrhnoutou pokutu. Klopp verdikt respektoval, tím pádem je pravomocný.

Bezprostředně po Kloppově prohřešku se za něj postavil prezident klubu Harald Strutz. Celou věc se v tu dobu snažil bagatelizovat slovy, že "k fotbalu patří emoce. Jürgen Klopp je jako osobnost energický, to víme. Myslím, že by bylo nešťastné teď Jürgena Kloppa odsoudit a z komára dělat slona.Fotbal není žádný dívčí penzionát."

Petr Pelikán / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články