Zpět na » 1. Bundesliga » Zajímavosti z FC Bayernu 25.3.

1. Bundesliga - Zajímavosti z FC Bayernu 25.3.

0

Líbilo se

25.03. - Dobrá zpráva pro FC Bayern: spolkový trenér Joachim Löw se ve středu v přípravném zápase v Duisburgu proti Dánsku obejde bez Bastiana Schweinsteigera a Philippa Lahma. Oba mnichovští fotbalisté, stejně jako dalších šest hráčů, kteří v sobotu večer v Praze porazili Česko 2:1, dostali volno na odpočinek.

A protože Lukas Podolski nebude moci proti Dánsku nastoupit kvůli trestu, není ve výběru Německa jediný ze zástupců FC Bayernu.

Magath sní o Realu

Dřívější trenér FC Bayernu Felix Magath doufá, že pro příští sezónu dostane angažmá v některém z velkých evropských klubů. "Celou svou dráhu jako hráč i trenér jsem strávil v Německu. Nyní bych rád odešel jednou i do ciziny", řekl v pátek večer ve Stuttgartu. Chce poznat jiné prostředí a pracovat s jinými hráči, jak vysvětlil. Magath má dokonce i jeden sen - Real Madrid. Vedle Ĺ panělska by si dokázal představit angažmá v anglické Premier League.

Rezerva FCB konečně vyhrála

Druhé mužstvo FC Bayernu konečně dokázalo poprvé v roce 2007 zvítězit. Ve 25.kole reginonální ligy-jih porazil výbět trenéra Hermanna Gerlanda zcela zaslouženě 3:0 SSV Reitlingen. Se 35 body se mnichovští pevně usadili ve středu tabulky a zvýšili si odstup na sestupové pozice.

"Dnes jsme hráli pořádný fotbal", byl Gerland po utkání spokojený. O branky se postarali Mats Hummels (32.), Christian Lell (43.) a Andreas Ottl (57.). Na prvních dvou gólech se svými centry podílel Andreas Görlitz.

Kouč mnichovských měl pro duel proti švábskému nováčkovi k dispozici nejlepší jedenáctku dosavadní sezóny. Z kádru profesionálního týmu dostal hned šest fotbalistů - Görlitze, Ottla, Valeriena Ismaela, Christiana Lella, Stephana Fürstnera a Michaela Rensinga. To se muselo projevit. Nejprve si hráči chvíli hledali své pozice na hřišti, ovšem od poloviny úvodního poločasu vidělo 700 diváků na Grünwalder Stadionu výborné představení domácích.

Sestava rezervy FC Bayernu v utkání s SSV Reutlingenem (3:0):
Rensing - Celozzi (58. Heinze), Ismael, Saba, Fabian Müller - Lell, Hummels (87. Kokocinski) - Görlitz (82. Florian Müller), Ottl, Fürstner - Mahop

Petr Pelikán / fcbayern.de, bayern.wz.cz

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články