Zpět na » 1. Bundesliga » Bayern na úvod zničil Brémy, hattrick pro Lewandowského

1. Bundesliga - Bayern na úvod zničil Brémy, hattrick pro Lewandowského

Bayern na úvod zničil Brémy, hattrick pro Lewandowského © zimbio.com - Bayern Mnichov na úvod zničil Brémy.

0

26.08. - REVIEW Bayern Mnichov pokračuje v ničení Brém. Na úvod nového ročníku zvítězil vysoko 6:0. Nejvíce se o vítězství zasloužil Robert Lewandowski, jenž vsítil hattrick.

Bayern Mnichov 6:0 (2:0) Werder Brémy

Branky: 9. Alonso, 13. Lewandowski (Ribéry), 46. Lewandowski (T. Müller), 66. Lahm (T. Müller), 73. Ribéry (T. Müller), 77. Lewandowski (pen.)

Bayern Mnichov: Neuer - Lahm (C) (74. Rafinha), Javi Martínez, Hummels, Alaba (78. Bernat) - Th. Alcântara, Alonso (64. Kimmich), Arturo Vidal - T. Müller, Lewandowski, Ribéry.

Werder Bremen: Wiedwald - Gebre Selassie, Sané, Diagné, Caldirola - Fritz (C), Bauer - S. Yatabaré, Grillitsch (74. M. Eggestein), Bartels (88. Thy) - Jóhansson (64. Sternberg).

Už od prvních minut bylo jasné, že tohle žádné drama nebude. V 9. minutě se k odraženému míči dostal Xabi Alonso a parádní ranou poprvé překonal Wiedwalda.

Bayern Muenchen v Werder Bremen - Bundesliga

Xabi Alonso se raduje po první brance do sítě Brém. (zdroj: zimbio.com)

O čtyři minuty později vyslal Ribéry skvělým pasem Lewandowského a ten z úhlu překvapil hostujícího gólmana. Další branka mohla a měla přijít ve 33. minutě. Z dálky napálil Müller tyč a Lewandowski měl před sebou prázdnou branku. Místo toho poslal míč vysoko nad branku.

Ve 39. minutě Müller hlavou přiťukl míč Lewandowského a ten mířil i díky teči Wiedwalda do břevna. První půle tak nakonec skončila "pouze" 2:0.

Druhá půle se nesla ve znamená exhibice. Hned po rozehrávce Müller našel Lewandowského a bylo to o tři branky. Německý středopolař poté v 66. minutě našel Lahma a Wiedwald znovu neměl nárok.

Uběhlo jen sedm minut a Müller znovu přihrával, tentokrát výtečně našel Ribéryho a Wiedwald tahal míč ze sítě popáté. Stále to ale nebylo vše. V 77. minutě střídající Eggestein nesmyslně stáhl Thiaga a Robert Lewandowski z penalty dovršil hattrick.

Robert Lewandowski může být velmi spokojen. (zdroj: zimbio.com)

Bayern Mnichov tak v prvním kole nadělil "kanára" a je velice pravděpodobné, že ihned povede Bundesligu.