Zpět na » 1. Bundesliga » Tasci se vrátí do plné tréninkové zátěže

1. Bundesliga - Tasci se vrátí do plné tréninkové zátěže

0

Líbilo se

21.03. - Mladý německý fotbalista Serdar Tasci, který byl v 25. kole doma proti Wolfsburgu střídán pro zranění v 77. minutě, se pomalu, ale jistě zotavuje. Obránce VfB Stuttgart laboroval s přetrhanými svalovými vlákny.

Devatenáctiletý hráč patří stabilně do základní sestavy skládané Arminem Vehem, odehrál jedenadvacet zápasů, ve kterých dal už dva góly, obdržel tři žluté a jednu červenou kartu. Defenzivní univerzál s číslem 35 na zádech nemohl svým spoluhráčům pomoci v minulém kole v důležitém souboji se Schalke.

Nyní se plně věnuje tomu, aby co nejdříve naskočil do plného tréninku se svými spoluhráči. Zatím pouze běhá a zaměřuje se na nabírání svalové hmoty. Hodně času tedy tráví s kondičním a rehabilitačním koučem Christianem Kolodziejem. Běhá s ním kolem tréninkového komplexu, chodí do tělocvičny a posilovny.

Tasciho rehalbilitace jde zatím přesně podle plánů a Serder doufá, že se na hřiště dostane hned, jak jen to bude možné. Kouč VfB Armin Veh se nechal slyšet, že pokud bude hráč stále dělat takové pokroky, jako dělá, nemá žádné problémy se zařazením mladíka do úvodní jedenáctky už v příštím domácím utkání s Aachenem.

Serdar Tasci působí ve VfB již od svých dvanácti let, předtím hrál za Stuttgarter Kickers a SC Altbach. Tato sezona je pro něj premiérová v první Bundeslize a zatím se mu daří velice dobře.

Jakub Sitek / bundesliga.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články