Zpět na » 1. Bundesliga » Bajramovic - titul má přednost

1. Bundesliga - Bajramovic - titul má přednost

0

Líbilo se

21.03. - Zlatan Bajramovic (Bosna a Hercegovina) z týmu lídra tabulky Schalke 04 odřekl účast v sobotním zápase evropské kvalifikace v norském Oslu. Záložník se chce zcela soustředit na boj o titul v bundeslize. Modří v nejbližším kole pocestují do Mnichova na zápas proti FC Bayernu.

Zato útočník Halil Altintop nebude své zemi k dispozici kvůli zranění. Turek se kvalifikace na mistrovství Evropy nezúčastní kvůli problémům s třísly.

Turecko čeká v sobotu v Aténách prestižní duel s Řeckem. Mužstvo trenéra Fatiha Terima se zatím s devíti body drží na první pozici ve skupině C právě před evropskými šampiony z roku 2004. Ve středu pak Turci narazí na třetí Norsko. Utkání se kvůli dřívějším nepokojům při střetnutí se Ĺ výcarskem odehraje ve Frankfurtu.

Mezitím se v mužstvu uvolňuje tak napjatá personální situace. V úterý se do tréninku vrátil Gustavo Varela (poraněné vazy v koleni). Uruguayec absolvoval, stejně jako již i Peter Lövenkrands, kompletní 90-minutovou přípravu zcela bez bolestí. Trenér Mirko Slomka ovšem nemá ovšem k dispozici kvůli plnění reprezentačních povinností hned 11 svěřenců.

Vedení Schalke 04 přijalo pozvání hlavního sponzora Gazpromu a ve čtvrtek pocestuje na propagační zájezd do Ruska. Kromě prezidenta Gerda Rehberga, obchodního ředitele Petera Peterse, šéfa financí Josefa Schnusenberga a předsedy správní rady Clemense Tönniese budou klub reprezentovat i manažér Andreas Müller, trenér Mirko Slomka a špílmachr Lincoln.

Po přivítání v moskevské centrále koncernu bude během čtyř dnů na programu i výlet do St.Petersburgu či k těžebním polím na zemní plyn na Sibiři.

Gazprom je hlavním sponzorem Schalke od 1.ledna 2007, spolupráce je domluvena do 30.června 2012. Během této doby ruský energetický gigant daruje klubu podle úspěšnosti mezi 60 a 125 miliony Euro. Kromě toho existuje na sportovní úrovni i spolupráce s ruským prvoligovým Zenitem St.Petersburg.

Petr Pelikán / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články