Zpět na » 1. Bundesliga » Jesus Vallejo odchází z Realu Madrid na hostování do Eintrachtu Frankfurt

1. Bundesliga - Jesus Vallejo odchází z Realu Madrid na hostování do Eintrachtu Frankfurt

Jesus Vallejo odchází z Realu Madrid na hostování do Eintrachtu Frankfurt © espnfc.com - Jesus Vallejo (na obrázku vlevo)

0

Líbilo se

14.07. - Eintracht Frankfurt potvrdil podpis střední obránce Jesuse Valleja z Realu Madrid. Do německého klubu přichází na roční hostování. Španělský královský klub získal stopera před rokem a loňskou sezónu strávil 19letý fotbalista na hostování v Realu Zaragoza, se kterou skončil na osmém místě v Segunda Division.

Vallejo dovedl v loňském roce mládežnický výběr Španělska do 19 let k triumfu na Mistrovství světa a zájem o něj měli Valencia, Udinese, Barcelona a Villareal. V úterý Eintracht Frankfurt potvrdil příchod španělského talentu.

Real má v hráči velkou důvěru a proto nebylo možné do hostování zahrnout možnost odkoupení hráče na konci sezóny,“ řekl sportovní ředitel Bruno Hübner.

Je považován za jednoho z největších španělských talentů v současné době. Všechno nasvědčuje tomu, že má šanci prožít skvělou kariéru.

Jedná se už o druhou posilu Frankfurtu z Realu Madrid. Minulý týden totiž Frankfurt získal 23letého Omara Mascarellu, se kterým podepsal tříletou smlouvu. Mascarella strávil loňskou sezónu na hostování ve Sportingu Gijon.

Jakub Drakan / espnfc.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články