Zpět na » 1. Bundesliga » Vittek už opět trénuje, zranil se však Mintál

Vittek už opět trénuje, zranil se však Mintál

Vittek už opět trénuje, zranil se však Mintál © -

0

Líbilo se

20.11. - Hráč týmu 1. FC Norimberk Robert Vittek se po zranění chrupavky v koleni vrací k tréninku. Zatím absoluvuje lehčí cvičení. Naopak jeho krajan Marek Mintál bojuje se zraněním. Přivodil si ho v reprezentaci Slovenska.

Slovenský útočník Robert Vittek v poslední době tráví čtyři až pět hodin šestkrát v týdnu rehabilitací. Hráč nenastoupil od čtvrtého kola, kdy si poranil chrupavku v koleni. Nyní už chodí tři týdny bez berlí.

Podle jeho lékaře Hape Meiera se Vittekovi daří dobře a od operace neproběhly žádné komplikace. "Moje koleno je v pohodě, všechno jde podle plánu. Bolest necítím", řekl útočník. Vittek by tak mohl naplno začít trénovat v lednu, kdy začíná příprava na jarní část sezony. Týmu by chtěl pomoct co nejdříve.

Záložník Norimberku Marek Mintál má jiné starosti. Zranil se při utkání Česká republika - Slovensko, které hosté prohráli 3:1. Mintál už opustil slovenské mužstvo a vrátil se zpět do Norimberku.

"Dva až tři dny léčení a měl bych být fit", komentoval své problémy se zády Mintál. Dále doufá, že stihne nedělní zápas proti Dortmundu.

Michal Sitek / FotbalPortal.cz, bundesliga.de

Nejnovější články