Zpět na » 1. Bundesliga » Lvi se rozloučili se Schachnerem

1. Bundesliga - Lvi se rozloučili se Schachnerem

0

Líbilo se

18.03. - Druholigový TSV 1860 München a trenér Walter Schachner půjdou každý svou cestou. Dva dny po pátečním debaklu v derby s FC Augsburgem (0:3) ve vyprodané Allianz Areně skončilo období rakouského kouče u německého mistra z roku 1966. Jeho pozici přebírá Marco Kurz.

"Schoko" Schachner měl stejně klub po skončení sezóny opustit, tedy o rok dříve, než jakou měl platnost smlouvy. S Kurzem se od léta počítalo jako s novým mužem na lavičce 1860.

Katastrofální bilance týmu po zimní přestávce - šest porážek v devíti zápasech - ukončila veškeré postupové naděje a nyní donutila vedení k nějakému řešení. Walter Schachner, o kterého údajně hodně usiluje rakouský druholigový FC Kärnten, nahradil v Mnichově v lednu 2006 Rainera Maurera.

Již reakce trenéra na porážku s Augsburgem napovídaly, že se blíží rychlý konec spolupráce. Viditelně rozčarovaný Rakušan v pátek říkal: "Musí přijít nějaké řešení, jestli to jde dál. Musíme se společně rozhodnout. Nejde o osobu Schachnera, ale o kultovní klub 1860."

Se Schachnerem odchází i trenér brankářů Peter Zajicek. Günther Gorenzel-Simonitsch zůstává nadále asistentem hlavního kouče.

Petr Pelikán / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články