Zpět na » 1. Bundesliga » Claudio Pizarro prodloužil smlouvu ve Werderu Brémy

1. Bundesliga - Claudio Pizarro prodloužil smlouvu ve Werderu Brémy

Claudio Pizarro prodloužil smlouvu ve Werderu Brémy © skysports.com - Claudio Pizarro

0

Líbilo se

18.05. - Zkušený útočník Claudio Pizarro se rozhodl v německém klubu Werder Brémy podepsat novou jednoroční smlouvu. 37letý kanonýr se v úterý upsal Brémám do roku 2017.

Cítím se opravdu dobře a těším se na fotbal v tomto speciálním klubu i v příští sezóně,“ řekl Pizarro.

„Byl to těžký rok pro klub, ale skvělá sezóna pro mě. Město i fanoušci by si zasloužili, abychom skončili na lepším umístění v ligové tabulce v příští sezóně. Dám do toho vše, abych klubu v příští sezóně pomohl vylepšit letošní umístění.“

Pizarro se do Werderu Brémy vrátil před rokem z Bayernu Mnichov. Bývalý útočník Chelsea nastoupil v letošní sezóně k 28 utkáním a vstřelil celkem 14 branek. Dařilo se mu zejména v jarní části sezóny, kde vstřelil 12 branek včetně hattricku proti Bayeru Leverkusen.

Jsme rádi, že se Claudio rozhodl u nás prodloužit smlouvu. Je to speciální hráč s řadou zkušeností a výborným smyslem pro místo. Je skvělé, že bude součástí týmu i v příští sezóně,“ řekl sportovní ředitel Werderu Brémy Thomas Eichin.

Werder Brémy zachránily letošní sezónu v posledním zápase, když doma díky brance Papy Djilobodjiho v 87. minutě porazili Eintracht Frankfurt a díky této výhře se vyhnuly i baráži o setrvání v Bundeslize.

Jakub Drakan / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články