Zpět na » 1. Bundesliga » Robert Vittek mimo hru

1. Bundesliga - Robert Vittek mimo hru

0

Líbilo se

10.04. - Ăštočník 1. FC Norimberku Robert Vittek se v nedělním zápase proti Werderu Brémy zranil a svému týmu nebude k dispozici pravděpodobně několik týdnů. Datum jeho návratu zůstává nejisté.

Slovenský útočník nastoupil proti Brémám od začátku, ale v 73. minutě musel střídat, protože si natrhl svalová vlákna v pravém stehnu. Několik okamžiků poté vstřelil Markus Rosenberg jedinou branku střetnutí, a rozhodl tak o porážce Norimberku 1:0.

V úterý navštívil Vittek klubového doktora, aby si prohlédl rozsah zranění, určil diagnózu a přibližnou délku léčení. Lékař rozhodl o několikadenním klidu pro čerstvě pětadvacetiletého fotbalistu. Kdy se vrátí do plného tréninku a do zápasového rytmu ale stále známo není.

Vittek je klíčovým hráčem FCN, v součtu branek a gólových asistencí mu patří druhé místo v klubu. Před ním je pouze ruský střelec Ivan Saenko.

Podezdření na stejné zranění je také u Vittekového kolegy z klubu i reprezentace, záložníka Vratislava Greška. Jak vážné je jeho zranění na levé noze bude zřejmé teprve po ultrazvuku. Všichni v mužstvu doufají, že se jedná pouze o natažený sval.

Jakub Sitek / bundesliga.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články