Zpět na » 1. Bundesliga » Stevens půjde po sezoně do Eindhovenu

1. Bundesliga - Stevens půjde po sezoně do Eindhovenu

Stevens půjde po sezoně do Eindhovenu © -

0

Líbilo se

19.11. - Trenér Hamburgeru SV Huub Stevens neprodlouží s klubem smlouvu a přestoupí v létě roku 2008 do týmu holandského úřadujícího mistra PSV Eindhoven.

Na pondělní tiskové konferenci v tiskovém centru Nordbank Areny to oznámil samotný Stevens. "Toto rozhodnutí vyšlo pouze s mých osobních důvodů. Chci být více se svou rodinou, zejména manželkou," potvrdil Stevens, že se mu v HSV líbilo.

Jeho žena je ale nemocná, trpí střevní chorobou, a proto se i s manželem rozhodli vrátit do své vlasti. V Hamburgu byli se Stevensem spokojeni, a tak z jeho kroku nejsou nadšení. "Dělali jsme vše pro to, abychom Huuba Stevense ve svém klubu udrželi. Nicméně plně souhlasíme s jeho rozhodnutím být s rodinou a rozhodně mu v tom nebudeme bránit," vysvětlil prezident HSV Bernd Hoffman.

I Stevens podnikl vstřícný krok a v Hamburgu zůstane do vypršení platné smlouvy, tedy do konce letošní sezony. Potom půjde do PSV, kde už pro něj mají přichystanou dvouletou smlouvu.

V Eindhovenu bude do té doby trénovat Jan Wouters, kterého si pamětníci pamatují ještě z jeho hráčských dob, kdy kopal za Bayern Mnichov.

Kam dál?

Jakub Sitek / bundesliga.de, transfermarkt.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
bundes - 02.12. Odpovědět

neviem ako mohol nieco take to urobit do eindhovenu vsak to je tak slaby klub na hamburg sa nechyta Smajlík 14

Nejnovější články