Zpět na » 1. Bundesliga » Niko Kovač byl jmenovaný novým trenérem Eintrachtu Frankfurt

1. Bundesliga - Niko Kovač byl jmenovaný novým trenérem Eintrachtu Frankfurt

Niko Kovač byl jmenovaný novým trenérem Eintrachtu Frankfurt © worldfootball.net - Niko Kovač

0

Líbilo se

10.03. - Eintracht Frankfurt jmenoval jako nového hlavního trenéra Niko Kovače, který ve funkci nahradil Armina Veha, který byl po víkendu propuštěn. Sobotní remíza 1:1 s FC Ingolstadt znamenala, že Frankfurt se nyní nachází na 16. místě Bundesligové tabulky.

Bývalý šéf chorvatské reprezentace dostal od Frankfurtu nabídku, na kterou kývl a v německém klubu podepsal smlouvu do konce příští sezóny 2016/2017. Hodně bude také záležet, zdali se Frankfurt dokáže v Bundeslize v letošní sezóně zachránit.

"Bude to hlavním cílem Niko Kovače jako nového hlavního trenéra Eintrachtu Frankfurt. Věřím, že Niko přinese do týmu uvolněnou energii, která pomůže týmu se v Bundeslize zachránit," řekl generální ředitel Frankfurtu Heribert Bruchhagen.

Kovač, který se radoval z ligového titulu s Bayernem Mnichov v roce 2003, byl odvolán od chorvatské reprezentace v září po porážce s norskou reprezentací. Součástí jeho trenérského personálu je také jeho bratr Robert Kovač. Frankfurt čeká v sobotu zápas na hřišti Borussie Mönchengladbach.

Jakub Drakan / soccerway.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články