Zpět na » 1. Bundesliga » Friedrich a Boateng mimo hru

1. Bundesliga - Friedrich a Boateng mimo hru

0

Líbilo se

04.04. - Před podle trenéra Herthy Falka Götze "nejdůležitějším zápasem sezóny" přibyly kouči především velké problémy s defenzivou. Kapitán Arne Friedrich se již dva týdny potýká s potížemi s čéškami v obou kolenech. Naděje, že by reprezentační obránce byl fit na utkání s Bielefeldem, je definitivně pryč.

Zátěžový test musel Friedrich odříct. "Mám pořád pekelné bolesti", řekl 27-letý hráč. Možná alternativa, Jerome Boateng, není rovněž k dispozici. Bratr Kevina-Prince si přivodil svalové zranění a rovněž tedy vypadl ze hry. Naštěstí se již v sobotu v utkání s Nürnbergem přihlásil zpátky uzdravený Sofian Chahed.

Poranění Patricka Eberta nevypadá tak hrozně, jak se nejdříve zdálo. Vyšetření bolavé achilovky ukázalo, že se jedná jen o její podráždění. Start posledně hodně agilního mladíka proti Bielefeldu je tedy možný.

Marko Pantelic musel v úterý k doktorovi kvůli žaludeční indispozici. Manažér Herthy Dieter Hoeneß řekl jasně v rozhovoru pro tisk, že s výkony srbského útočníka není v současné době spokojený.

Petr Pelikán / bundesliga.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články