Zpět na » 1. Bundesliga » Ljuboja je znovu psancem

1. Bundesliga - Ljuboja je znovu psancem

0

Líbilo se

03.04. - Ăštočník Danijel Ljuboja už v Hamburgeru SV nedostane žádný prostor. Srbský fotbalista, ještě v podzimní části pod trenérem Thomasem Dollem stabilní hráč, byl opět poslán do druhého mužstva bundesligového klubu.

Důvod: trenérský tým i sportovní šéf Dietmar Beiersdofer nebyli v uplynulých týdnech spokojeni s tréninkovými výkony 28-letého hráče. Obzvláště během nepřítomnosti hlavního kouče Huuba Stevense, který nemohl vést přípravu kvůli nemoci své ženy, chybělo Ljubojovi v trénincích zaujetí. V době, kdy Stevens pobýval ve své nizozemské vlasti, vedl tréninky jeho asistent Markus Schupp.

Pro útočníka, který v probíhající sezóně nastoupil v 16 zápasech (šest branek, žádná asistence, průměr Kickeru 3,81), jde v tomto ročníku již o druhé vyřazení z profesionálního kádru z disciplinárních důvodů. Už v únoru musel reprezentant (19 utkání za Srbsko a Černou horu) trénovat s týmem regionální ligy.

Od výměny trenéra Dolla za Stevense se Ljuboja dosud v bundeslize nedostal do utkání. Po posledním prohřešku se nezdá být pravděpodobné, že by Hamburg uplatnil opci na další působení ofenzivního fotbalisty, vypůjčeného z VfB Stuttgartu.

Petr Pelikán / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články