Zpět na » 1. Bundesliga » Müller, Boateng Alonso a Martínez podepsali v Bayernu nové smlouvy

Müller, Boateng Alonso a Martínez podepsali v Bayernu nové smlouvy

Müller, Boateng Alonso a Martínez podepsali v Bayernu nové smlouvy © https://pbs.twimg.com - Bayern Mnichov prodloužil smlouvy s Thomasem Müllerem, Jerome Boatengem, Javim Martínezem a Xabim Alonsem.

0

Líbilo se

19.12. - Thomas Müller, Jerome Boateng, Javi Martínez a Xabi Alonso podepsali s vedoucím celkem Bundesligy Bayernem Mnichov nové smlouvy. O Müllera se delší dobu ucházel Manchester United, nicméně vylepšením platu si bavorský celek svého odchovance nejspíše definitivně pojistil.

Bayern Mnichov s Müllerem podepsal novou smlouvu, která vyprší až v roce 2021 a měl by pobírat plat 17 milionů eur. Výrazně si tak polepšil oproti staré smlouvě, ve které pobíral 8 milionů eur. Müller, který je odchovancem Bayernu, s mistrovským celkem vyhrál 4x Bundesligu a německý ligový pohár DFB Pokal, Evropský superpohár, Ligu mistrů a Mistrovství klubů.

"Pocházím z této oblasti a žiji zde už 15 let," řekl 26letý Müller.

"Jsem velmi hrdý a šťastný, že jsem zde prodloužil smlouvu."

Thomas Müller je nyní jedním z nejlépe placených hráčů Bayernu. (zdroj: skysports.com)

Müller prožívá letos jednu z nejpovedenějších sezón, když se mu podařilo vstřelit již 13 gólů v Bundeslize a pětkrát se trefil v Lize mistrů.

Bývalý hráči Manchesteru City Jerome Boateng a Javi Martínez jsou dalšími hráči, kteří dostali předčasný dárek k Vánocům. V Allianz Aréně mají nyní platný kontrakt do roku 2021. Španělský záložník Xabi Alonso podepsal novou smlouvu do roku 2017. Alonso jako jediný hráč skóroval v osmifinálovém zápase proti Darmstadtu krásnou střelou z velké vzdálenosti.

Jerome Boateng přišel v roce 2011 do Bayernu z Manchesteru City. (zdroj: skysports.com)

Naopak stále zůstává otevřená budoucnost Pepa Guardioly, který by se měl rozhodnout po víkendovém zápase proti Hannoveru. Během páteční tiskové konferenci na dotazy novinářů nereagoval, pouze utrousil pár slov ke Carlu Ancelottimu, který je podle médií favoritem na post trenéra bavorského celku od příští sezóny. Guardiola uvedl, že má s Ancelottim velmi dobrý vztah a že si ho jako trenéra velmi váží.

Jakub Drakan / skysports.com

Nejnovější články