Zpět na » 1. Bundesliga » Noveski odmítl nabídku VfB

1. Bundesliga - Noveski odmítl nabídku VfB

0

Líbilo se

23.04. - Vše se seběhlo hodně rychle. Po chycené střele během závěrečného rozcvičování oznámil gólman Mainzu Dimo Wache, že to nepůjde. S podezřením na natažené vazy v rameni musela stabilní brankářská jednička přenechat své místo Christianovi Wetklovi.

Pikantní byl fakt, že do Hamburgu nepřiletěl žádný třetí gólman, na lavičce tedy neseděla náhrada. Wetklo ale vydržel, předvedl dobrou práci, i když při penaltě neměl štěstí. "V Christiana jsme měli velkou důvěru a během celého zápasu jsme neměli vůbec obavy", řekl manažér Christian Heidel.

Výborně hrál i Ralph Gunesch. Ten předtím naposledy nastoupil v hamburské AOL-Areně v listopadu 2005. Tehdy ještě v dresu FC St. Pauli proti rezervě HSV (0:4). V neděli si tedy obránce na stadionu HSV zahrál opět, poté co si Nikolce Noveski ve čtvrtek na tréninku natáhl lýtkový sval. "Je to proklatě smutné, že zrovna v tomhle zápase jsem nebyl u toho", řekl Noveski, který nadále váhá, zda přijme novou nabídku Mainzu.

Volný obránce je žádaný. Lukrativní nabídky přicházejí z Anglie (Fulham, Everton), zájem oznámil Leverkusen a stál o něj i Stuttgart, tuto možnost ale Noveski již odmítl.

Petr Pelikán / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články