Zpět na » 1. Bundesliga » Jen dva góly? Lewandowski je asi v krizi, žertoval Sammer po výhře nad Mainzem

Jen dva góly? Lewandowski je asi v krizi, žertoval Sammer po výhře nad Mainzem

Jen dva góly? Lewandowski je asi v krizi, žertoval Sammer po výhře nad Mainzem © donaukurier.de - Robert Lewandowski

0

Líbilo se

27.09. - Sportovní ředitel Bayernu Mnichov Matthias Sammer popichoval útočníka Roberta Lewandowského, že je zřejmě v krizi, když v sobotním utkání proti Mainzu přispěl svému týmu k výhře 3:0 “jen“ dvěma góly. Přestože Lewandowski v utkání překonal metu 100 nastřílených gólů v Bundeslize, Sammer tím narážel na pětigólovou kanonádu proti Wolfsburgu.

Bayern Mnichov si v sobotním ligovém utkání proti Mainzu došel pro poměrně lehkou výhru 3:0 nad Mainzem, ke které bavorskému velkoklubu dalšími dvěma góly přispěl polský útočník Robert Lewandowski.

Kanonýr Bayernu tak navázal na skvělý výkon z posledního zápasu proti Wolfsburgu, kde svému týmu po příchodu z lavičky pěti góly vystřílel vítězství 5:1 a zaokrouhlil svůj dosavadní střelecký účet na 10 gólů v šesti utkáních.

„Lewandowski je asi v krizi,“ žertoval Sammer po utkání s novináři. „Proti Mainzu vstřelil jen dva góly. Ale jsme spokojeni s tím, jak se věci celkově mají. V Bundeslize jsme stále stoprocentní.“

Také Lewandowského těší, že dokázal navázat na vydařený výkon z utkání proti Wolfsburgu a konečně tak našel svoji střeleckou formu z minulých sezón. „Jako útočník musíme vždy věřit, že vstřelíte gól,“ prozradil Lewandowski.

„Jsem opravdu spokojen, že jsem vstřelil další dva góly a navíc jsme vyhráli. Nebylo to pro nás jednoduché utkání, ale po prvním gólu to šlo lépe. Po třetí brance už bylo jasné, že vyhrajeme. Nyní máme před sebou dva důležité zápasy proti Dinamu Záhřeb a Borussii Dortmund a oba je chceme vyhrát,“ dodal Lewandowski.

Kam dál?

Vít Sedlák / fourfourtwo.com, FotbalPortal.cz

Nejnovější články