Zpět na » 1. Bundesliga » Magatha láká cizina

1. Bundesliga - Magatha láká cizina

0

Líbilo se

21.04. - Felix Magath, v současné době expert televizní stanice "arena", přemýšlí o své budoucnosti. Tu vidí také v zahraničí.

53-letý trenér říká: "V bundeslize je Bayern měřítkem všeho. Je to samozřejmě těžké, když člověk pracuje po Bayernu kdekoliv jinde v bundeslize."

"V zahraničí přichází v úvahu více klubů. Barcelona by byla samozřejmě snem, ale člověk musí být realista. Barcelona je top klub a tady visí hrozny hodně vysoko. Zde musí mít člověk štěstí, aby přišel do takového klubu", povídá Magath. "Ale je hodně zahraničních klubů, které mají dost peněz na to, aby mohly dobře zamíchat děním na mezinárodní úrovni. Doufám, že také zastihnu některý z nich."

"Nic jsem si pevně nestanovil. Chtěl jsem vždy do ciziny, ale nikdy jsem neříkal, že chci bezpodmínečně do Ĺ panělska. Pouze bych rád pracoval. Je mi jedno, zda to bude Anglie, Ĺ panělsko nebo Itálie."

"Chci vidět, zda mi to i v jiné zemi, kde se hraje jinak než v Německu, půjde dobře. To je pro mě podnět: pracovat v jiném prostředí a s jinými hráči."

Petr Pelikán / bundesliga.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články