Zpět na » 1. Bundesliga » Smolař Hanke opět zraněný

1. Bundesliga - Smolař Hanke opět zraněný

0

Líbilo se

17.04. - Trenér Wolfsburgu Klaus Augenthaler má před pohárovým duelem proti VfB Stuttgartu spoustu starostí. Pro Diega Klimowicze (zranění stehenního svalu) bude zápas ještě příliš brzy. A teď se bude muset kouč obejít i bez útočníka Hankeho, který si poranil kotník.

Hanke počítal po 30-minutovém pobytu na hřišti v Cottbusi (2:3) a zároveň při Klimowiczově absenci s místem v základní sestavě. "Myslím, že jsem ukázal, že jsem fit a můžu pomoci mužstvu", říkal o víkendu 23-letý hráč, kterého v uplynulých týdnech trápila pohmožděnina nártu a problémy s kolenem. Reprezentant byl naposledy v základní jedenáctce na konci února při porážce 1:2 v Mnichově.

Nyní si Hanke na tréninku poranil kotník a tak bude jen přihlížet zápasu se švábským soupeřem. "Je to samozřejmě mrzutá ztráta. Ale ani přesto se nenecháme svézt z naší cesty", říká manažér VfL Klaus Fuchs. Wolfsburští mají k dispozici jediného opravdového útočníka - Isaaca Boakyeho. Juan Carlos Menseguez si natrhl šlachu v koleni, čím padla další varianta do ofenzivy.

Pomoci k tomu, aby se VfL dostalo podruhé v historii do pohárového finále (poprvé 1995 - 0:3 s Mönchengladbachem), bude připraven Alexander Madlung, který v Cottbusi chyběl kvůli karetnímu trestu. V obraně nahradí Uweho Möhrleho.

Petr Pelikán / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články