Zpět na » 1. Bundesliga » Jansen do konce roku mimo hru

Jansen do konce roku mimo hru

Jansen do konce roku mimo hru © -

0

Líbilo se

16.11. - Špatné zprávy přišly z německého reprezentačního tábora do vedoucího týmu Bundesligy Bayernu Mnichov. Levý krajní obránce Marcell Jansen se zranil a do konce roku 2007 nenastoupí k žádnému zápasu.

Bastian Schweinsteiger a Marcell Jansen nebudou chybět jen reprezentaci na závěrečná kvalifikační střetnutí s Kyprem a Walesem, ale také v následujícím období Bayernu Mnichov.

Dvaadvacetiletý Jansen si na čtvrtečním odpoledním tréninku natrhl šlachu v pravé noze, když blokoval střelu Roberta Hilberta. Po zásahu zůstal ležet na trávníku a vyšetření poté ukázalo, že zranění je vážnějšího rázu. V jeho případě není jisté, zda stihne začátek druhé poloviny sezony.

Jeho spoluhráč Schweinsteiger má zánět v levém koleni a kvůli těmto problémům odstoupil z tréninku německé reprezentace. U něj stále není jisté, jak dlouho bude mimo hru. Po návratu do Mnichova ho vyšetří doktor Müller-Wohlfart, který by poté měl stanovit diagnózu.

Bayern tak ztratil dva důležité hráče, což v jeho současné situaci není příznivá zpráva. Nicméně má natolik široký kádr, aby tyto hráče alespoň z části nahradil.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz, bundesliga.de

Nejnovější články