Zpět na » 1. Bundesliga » Podolski do Werderu za 12 miliónů?

1. Bundesliga - Podolski do Werderu za 12 miliónů?

Podolski do Werderu za 12 miliónů? © -

6

Líbilo se

03.11. - Hlavní zimní přestupovou bombu v německé Bundeslize by se mohl stát přestup Lukase Podolského z Bayernu Mnichov do Werderu Brémy. Prezident Klaus Allofs je ochotný nabídnou za mladého německého reprezentanta až 12 miliónů eur.

Allofs svůj stávající zájem o Podolského potvrdil také nedávno v magazínu SPORTBILD, kde potvrdil, že 21letého útočníka bude i nadále sledovat.

„Mě se Lukas jeví jako hráč, který může u nás i nadále zlepšovat a vyvíjet. Stačí si vzpomenout na Miroslava Kloseho, jak se u nás zlepšil a stal se top hráčem."

Werder potvrdil, že je za německého mladíka ochotný zaplatit částku až 12 miliónů a v průběhu zimního přestupového období se pro Brémy stane terčem číslo 1. I přesto, že mistr Bundesligy z roku 2004 disponuje velkým počtem útočníků, stále není jisté v jaké formě se vrátí dvojice Hunt – Klasnič, která byla dlouhou dobu mimo hru.

Podolski přišel do Bayernu v roce 2006 z Cologne za 10 miliónů eur a jeho současný kontrakt s bavorským velkoklubem vyprší až v roce 2010, ale ani to Brémy neodradilo. „Myslím si, že u nás by to měl mnohem snazší než v Bayernu, protože náš trenér by mu dával mnohem více šancí,“ prohlásil záložník Torsten Frings.

Změnu prostředí Podolskému doporučuje také reprezentační trenér Joachim Löw.

Tomáš Honajzer / goal.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře

Já se tady s nikým nechci hádat, ale nemam rád, když někdo uráží můj klub a město. A myslím si že o městě jak vypadá to rozhodně nebude, sám Bystroň říkal že na klub a město se těší moc...nic proti Ostravě, ale nenavážejte se pořád do Plzně, je to přestup hráče jako každý jiný...
http://www.fcviktoria.cz/index.php?zprava=Rozhovor

ParisSaint
bundes - 02.12. Odpovědět

nech tam ide Smajlík 3

rocker - 25.11. Odpovědět

to by bola parada

Nejnovější články