Zpět na » 1. Bundesliga » Bayern trenéra Guardiolu nikdy nevyhodí, slíbil Rummenigge

Bayern trenéra Guardiolu nikdy nevyhodí, slíbil Rummenigge

Bayern trenéra Guardiolu nikdy nevyhodí, slíbil Rummenigge © skysports.com - Pep Guardiola

1

Líbilo se

28.07. - Šéf představenstva Bayernu Mnichov Karl-Heinz Rummenigge slíbil, že úřadující německý fotbalový mistr nikdy nevyhodí trenéra Pepa Guardiolu. Španělský kouč nedávno prohlásil, že pokud v nové sezoně nic nevyhraje, pravděpodobně dostane vyhazov.

"Guardiola zůstane minimálně do konce své smlouvy v roce 2016. Bayern ho nikdy nevyhodí, můžu vám to ještě dnes dát v písemné formě," řekl Rummenigge v rozhovoru s listem Welt am Sonntag.

Bývalého trenéra Barcelony čeká druhá sezona na lavičce bavorského giganta. V té minulé získal double za vítězství v bundeslize a domácím poháru, ale triumf v Lize mistrů se mu obhájit nepodařilo.

Rummenigge věří, že dominance Bayernu bude pokračovat. "Máme za sebou dva perfektní roky, v nichž jsme získali osm titulů a někteří naši hráči přidali třešničku na dort na vítězném mistrovství světa," připomněl bývalý německý reprezentant.

"Nyní budeme dál překonávat rekordy a bude se nám dařit lépe než v minulosti po světových šampionátech," přidal osmapadesátiletý Rummenigge.

Kam dál?

Redakce / ČTK

Související odkazy
Noviny
Nejnovější články