Zpět na » 1. Bundesliga » Streit půjde do Schalke

1. Bundesliga - Streit půjde do Schalke

Streit půjde do Schalke © -

0

Líbilo se

13.11. - Záložník frankfurtského Eintrachtu Albert Streit přestoupí po této sezoně do Schalke 04. První posila "Royal Blues" podepsala smlouvu na čtyři roky.

"Jeho centry a přímé kopy z něj dělají jednoho z nejlepších připravovatelů šancí v Bundeslize. Kromě toho disponuje velkou rychlostí, skvělou technikou a umí také velice dobře napadat," vyjmenoval jeho největší přednosti kouč Schalke Mirko Slomka.

Velice nadšený z přestupu byl i manažer Andreas Müller, který vyjádřil radost hlavně z přístupu hráče: "Měli jsme o něj zájem už před touto sezonou, ale bohužel to nevyšlo. Albert ale i přesto dál podával výborné výkony a makal na sto procent. Náš zájem proto nepolevil a tentokrát jsme vše dotáhli ke zdárnému konci."

Superlativy nešetřil ani samotný hráč. "Schalke je skvělý tým s překrásným stadionem a fantastickými fanoušky. Mužstvo má před sebou velkou budoucnost. Přestup do takového klubu je dalším krokem v mé kariéře. Bylo to snadné rozhodnutí," řekl agilní středopolař.

Největší smutek zavládl na straně Frankfurtu, jeho vedení však Streitovu volbu nekritizuje. "Je pro nás velmi smutné, že jsme přišli o hráče takovýchto kvalit, ale Schalke má šanci hrát Champions League. Je škoda, že toto nemůžeme svým hráčům také nabídnout," litoval ředitel Eintrachtu Heribert Bruchhagen.

Streit odehrál ve svých sedmadvaceti letech 94 bundesligových zápasů (11 branek) a 83 utkání v 2. Bundeslize (4 góly). Prošel Kölnem, Wolfsburgem a Frankfurtem.

Kam dál?

Jakub Sitek / schalke04.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články