Zpět na » 1. Bundesliga » Hitzfeld má stále podporu vedení Bayernu

Hitzfeld má stále podporu vedení Bayernu

Hitzfeld má stále podporu vedení Bayernu © -

0

Líbilo se

13.11. - Šéf Bayernu Mnichov Karl-Heinz Rummenigge se nechal slyšet, že kouči nadále věří a doufá, že se výsledky německého klubu, co nejdříve zlepší. Situace v Bayernu tak nejspíš není tak napjatá, jak se původně zdálo.

Rummenigge totiž Hitzfelda kritizoval po remíze Bayernu s Boltonem v poháru UEFA. Kouč Bayernu na tento zápas nevzal Franca Riberyho a Lukase Podolskiho, což bylo hlavním důvodem kritiky šéfa Bayernu.

Naposledy Bayern ztroskotal ve Stuttgaru, kde po pvní půli prohrával už 0:3. Nakonec podlehl 1:3. Rummenigge však možná trochu překvapivě zůstal klidný a prohlásil, že za trenérem stojí. Oba pak řekli, že jejich vztah je naprosto v pořádku.

"Jsem šťastný a samotný Bayern má štěstí, že má takového trenéra jako je Hitzfeld. Je to dobrý přítel a nemám s ním žádný problém", prohlásil Rummenigge. Šéf Bayernu pak ještě dodal, že Hitzfeld je zodpovědný za výběr sestavy a styl hry. A rozhodně mu prý nedává vinu za poslední neúspěchy.

Je jasné, že Bayern Mnichov je v krizi, která během sezony postihne každý tým. Bayern má přece jen pořád sezonu dobře rozehranou a pokud německý klub naváže na výkony ze začátku sezony, může to být pro něj velmi úspěšná sezona.

Kam dál?

Michal Sitek / FotbalPortal.cz, goal.com

Související odkazy
Nejnovější články