Zpět na » 1. Bundesliga » Schaaf: Bylo to mnohem lepší než proti Laziu

Schaaf: Bylo to mnohem lepší než proti Laziu

Schaaf: Bylo to mnohem lepší než proti Laziu © werder.de - Thomas Schaaf - trenér Werderu Brémy

0

Líbilo se

11.11. - Trenér Werderu Brémy Thomas Schaaf byl po utkání s Karlsruhe velmi šťastný. Nejenom, že jeho tým předvedl výborný výkon a nakonec vyhrál 4:0, ale především stáhl ztrátu na vedoucí Bayern pouze na jediný bod. Navíc tak napravil úterní zaváhání z Ligy mistrů, kde nestačil na Lazio Řím.

Brémy se po nepovedeném startu zvedli a nyní vyhrávají v Bundeslize jedno utkání za druhým a stoupají tabulkou vzhůru, proto byla prohra s Laziem považována za velké překvapení.

Ovšem Werder vše odčinil v duelu s fotbalisty Karlsruhe. Ti přijeli do Brém odhodlaní uspět, ovšem domácí fotbalisté si udělali ze zápasu vlastní exhibici a po devadesáti minutách svítil na výsledkové tabuli výsledek 4:0 pro tým trenéra Schaafa.

„V zápase s Karlsruhe byl důležitý fakt, že jsem dokázali vstřelit rychlý gól, ten nás totiž dokázal nabudit. Výkon, který jsme ve včerejším zápase předvedli byl mnohem lepší než proti Laziu. Bylo to výborné představení pro fanoušky,“ konstatoval Schaaf, jenž chválil především svého playmakera Diega.

Tomáš Honajzer / goal.com

Nejnovější články