Zpět na » 1. Bundesliga » Hitzfeld: Pokazili jsme začátek

Hitzfeld: Pokazili jsme začátek

Hitzfeld: Pokazili jsme začátek © img.stern.de -

0

Líbilo se

11.11. - Dvacet čtyři zápasů trvala neporazitelnost Bayernu Mnichov. Tu ve včerejším zápase ukončil zvedající se Stuttgart, který si s bavorským velkoklubem pohrál a po výborném výkonu zaslouženě vyhrál 3:1. Duel byl v podstatě rozhodnutý po třiceti minutách, a to byla právě podle kouče Bayernu Ottmara Hitzfelda největší chyba.

„První čtvrthodinu se na naší hru snad nedalo ani dívat. Chyběla nám především agresivita. Sice jsme o síle Stuttgartu věděli už před zápasem, ale zdálo se mi, že ho mí svěřenci podcenili,“ prozradil zklamaný Hitzfeld. „Vázla především naše organizace obrany, ovšem ani útok nehrál dobře. Probudili jsme se až po druhém inkasovaném gólu, ale namísto, abychom snížili, dostali jsme třetí gól a když už prohráváte v prvním poločase 0:3, jen těžko s tím ještě něco uděláte,“ dodal Hitzfeld.

Problémy Bayernu připustil také jeho předseda Karl-Heinz Rummenigge. „Tento týden nebyl pro nás dobrý. Ve čtvrtek jsme bohužel na poslední chvíli přišli o tři body v poháru UEFA a včera zaslouženě poprvé letos prohráli. To jen svědčí o tom, že jsme v krizi. Musíme hráčům opět dodat sebedůvěru,“ vysvětlil Rummenigge.

Tomáš Honajzer / goal.com

Nejnovější články