Zpět na » 1. Bundesliga » Baroš v hledáčku Werderu

1. Bundesliga - Baroš v hledáčku Werderu

0

Líbilo se

06.07. - Werder Brémy opustil špičkový kanonýr Miroslav Klose a třetí tým minulé sezony Bundesligy za něj hledá adekvátní náhradu. Vedení klubu projevilo zájem o českého útočníka Milana Baroše, přestože je v Lyonu pod smlouvou.

"Je jedním z více kandidátů," potvrdil manažer Werderu Klaus Allofs, že se o pětadvacetiletého forvarda zajímá. Král střelců ME 2004 v Portugalsku má v Lyonu podepsaný kontrakt do roku 2010.

V mužstvu mistra francouzské Ligue 1 působí Baroš teprve půl roku. V lednu 2007 sem přestoupil z Aston Villy výměnou za Johna Carewa. Jak Carew, tak Baroš se ve svých klubech trápili a změnu potřebovali. Odchovanec Baníku Ostrava nastoupil v minulé sezoně v Premier League k sedmnácti zápasech a dal jediný gól. Nepatřil do základní sestavy, celé utkání odehrál jen třikrát.

V novém působišti sice také nebyl permanentně v základní sestavě, ale ve velké konkurenci se neztratil. Nastoupil celkem ke dvanácti zápasům a nastřílel čtyři branky.

V odpovědi na otázku ohledně zájmu Brém nemlžil: "Ano, souhlasí to. Werder mi nabídku předložil. Ale hovořil jsem s novým koučem Lyonu Alainem Perrinem a ten mi řekl, že by byl rád, kdybych zůstal. Proto je přestup do Werderu v současné době poněkud nereálný."

Naproti tomu námluvy Baroše a Brém ještě nejsou definitivně u konce.

Další spekulace se rojí kolem 24letého záložníka Leona Andreasena. Ten odehrál jaro v Mohuči a velice se mu dařilo. V nabitém kádru Brém bude mít velice těžké se prosadit, a tak se hovořilo o přestupu do Schalke nebo Hannoveru.

"Já jsem znovu zpátky ve Werderu a chci se plně koncentrovat na připravu. V posledních měsících jsem se vypracoval a chtěl bych v tom pokračovat," řekl Andreasen. Thomas Schaaf by byl rád, aby dánský fotbalista v kádru zůstal a zvýšil konkurenci v záloze.

Jakub Sitek / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Reklama
Nejnovější články