Zpět na » 1. Bundesliga » Kuranyi kritizuje přestupovou politiku

1. Bundesliga - Kuranyi kritizuje přestupovou politiku

0

Líbilo se

07.07. - Neobvykle otevřeně kritizuje německý reprezentační útočník Kevin Kuranyi vedení Schalke. Podle jednoho z nejlepších hlavičkářů v Bundeslize čeká tým z Gelsenkirchenu velice těžká sezona.

"Pokud se u nás už nic nestane, stojíme před hodně složitým rokem," řekl pětadvacetiletý fotbalista listu Bild. Kuranyi se domnívá, že po odchodech záložníků Lincolna a Hamita Altintopa není tým dostatečně kvalitní na to, aby mohl dosáhnout svých vysokých cílů v Champions League i domácí lize.

"Konečně bych chtěl získat se Schalke titul. S takovou přestupovou politikou ale naše plány ohrožujeme," pokračuje. Německá veřejnost už začíná Schalke přezdívat "věčně druzí".

Kevin Kuranyi si sice pochvaluje mladé hráče přicházející z juniorky, ale tvrdí, že tito mladíci nedokážou naharadit odcházející opory Lincolna a Hamita.

Už na dovolené hovořil Kuranyi o problémové situaci s manažerem Andreasem Müllerem. Ten si promluvil i s kapitánem Marcelem Bodronem, který svého spoluhráče podpořil a rovněž požadoval posílení kádru. "Doufám, že se připojí i zbytek týmu," řekl Kuranyi.

Dosud do Schalke přišli čtyři hráči: Ivan Rakitic (Basilej), Heiko Westermann (Bielefeld), Jermaine Jones (Frankfurt) a brankář Mathias Schober (Rostock). Z hostování v jiných klubech se navíc vrátili Mimoun Azaouagh, Michael Delura a Mathias Abel.

Z chystaných přestupů záložníků Stephena Appiaha a Leona Andreasena nebude zřejmě nic.

Jakub Sitek / transfermarkt.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články