Zpět na » 1. Bundesliga » Bundesligová sezona 07/08 rozlosována

1. Bundesliga - Bundesligová sezona 07/08 rozlosována

0

Líbilo se

28.06. - Nový ročník nejvyšší německé soutěže začne v pátek 10. srpna a bude to nejlepší možný začátek. Ăšřadující mistr VfB Stuttgart totiž přivítá na svém stadionu obhájce druhého místa Schalke 04!

Zápas bude samozřejmě vysílat nejen německá televize, ale i mnoho kanálů v zahraničí. Pokud by Česká televize pokračovala ve vysílání přímých přenosů z Bundesligy v nezměněném čase, mohli bychom utkání živě sledovat i na českém programu.

O fantastickém úvodu sezony je přesvědčen i Armin Veh, hlavní trenér Stuttgartu: "Samozřejmě je to skvělé! Ĺ ampión z minulé sezony proti druhému. Schalke jistě posílí svůj kádr, navíc jej každoročně doplňuje prvotřídními talenty. Bude to úchvatná podívaná pro fanoušky a první z důležitých zápasů. Nesmíme si dovolit prohrát a ztrácet na Schalke hned od začátku tři body. Na utkání se už nyní těšíme."

Vzájemné střetnutí vycházejí velice vyrovnaně, z posledních šesti zápasů oba týmy shodně třikrát vyhrály. Celkově se v Bundeslize setkaly 74krát, mírně lépe je na tom Stuttgart, který si připsal 35 výher, 27 proher a dvanáctkrát se mužstva rozešla smírně.

Vedení Bundesligy také rozhodlo, že časy zápasů zůstanou stejné jako v uplynulém ročníku. Páteční předehrávka tedy začne opět v 20:30, šest sobotních zápasů se odehraje od 15:30 a poslední dva v neděli od 17:00.

Jaké týmy budou hrát v který den se rozhodne hlavně podle účasti jednotlivých týmů v Lize Mistrů respektive poháru UEFA.

1. kolo
Stuttgart - Schalke
Bayern - Rostock
Leverkusen - Cottbus
Norimberk - Karlsruhe
Bochum - Brémy
Dortmund - Duisburg
Hannover - Hamburg
Frankfurt - Hertha
Wolfsburg - Bielefeld

Ăšplné rozlosování 1. Bundesligy včetně zápasů německé reprezentace naleznete zde, druhou Bundesligu zde.

Jakub Sitek / bundesliga.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články