Zpět na » 1. Bundesliga » Brémy podepsaly dalšího Brazilce

1. Bundesliga - Brémy podepsaly dalšího Brazilce

0

Líbilo se

14.07. - K Naldovi a Diegovi přichází do Werderu další brazilský fotbalista. 22letý Carlos Alberto toho ve svém nízkém věku dokázal už mnoho. Vstřelil rozhodující gól ve finále Ligy Mistrů a vyhrál i Interkontinetální pohár.

O zájmu Brém se vědělo už dlouho, ale jednání se protahovala a teprve nyní je přestup ofenzivního záložníka z týmu Corinthians Sao Paolo do Německa potvrzen. Čtvrteční zdravotní testy už byly pouhou formalitou a nic nebránilo podpisu smlouvy.

Nyní se nový hráč přesune ke svým spoluhráčům na soustředění do tréninkového kempu v Bad Ragaz.

Celým jménem Carlos Alberto Gomes de Jesus se těší na německý fotbal. "Když jsem hrál za Porto, slyšel jsem o Werderu mnoho. Je zde silný tým, který je úspěšný a má skvělé zázemí. Doufám, že zde budu šťastný, ale je mi jasné, že mě čeká hodně práce, budu muset tvrdě trénovat, abych naplnil očekávání spoluhráčů, trenéra i fanoušků," vysvětluje rodák z Rio de Janeira.

"Tento týden je můj první v Brémách a ihned se mi zde zalíbilo. Všichni se ke mně chovají hezky a přátelsky. Myslím, že začlenění do týmu by neměl být problém. Navíc jsem hrál společně s Diegem i Hugo Almeidou a osobně znám i Nalda. Jsme přátelé," pokračoval.

Werder bude Albertovým čtvrtým profesionálním klubem. Záložník začal ve Fulminense, v roce 2004 přestoupil do Porta. O rok později podepsal smlouvu s Corinthians, kde hrál až dosud s jednou vyjímkou, kterou bylo hostování ve Fulminense.

V roce 2004 vyhrál s Portem Ligu Mistrů, když ve finále porazil AS Monaco 3:0. První, a tedy rozhodující, branku vstřelil tehdy devatenáctiletý mladíček. O rok později dokázal vyhrát dokonce Interkontinetální pohár, to už však bylo v dresu Corinthians.

V právě uplynulé sezoně nastoupil k dvanácti zápasům, vstřelil šest branek a vyhrál Brazilský pohár.

Jakub Sitek / bundesliga.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Reklama
Nejnovější články