Zpět na » 1. Bundesliga » Baumann bude moct hrát s ochrannou maskou

1. Bundesliga - Baumann bude moct hrát s ochrannou maskou

Baumann bude moct hrát s ochrannou maskou © welt.de - Frank Baumann

0

Líbilo se

08.11. - Záložník týmu Werder Brémy Frank Baumann bude v nadcházející době hrát s ochrannou maskou na nose, který si zlomil v utkání Ligy mistrů proti Laziu.

Baumann se zranil v průběhu prvního poločasu utkání Lazio - Brémy, ve kterém německý klub prohrál v Římě 2:1. Nešťastný střet s Cristianem Ladesmou odnesl zlomeným nosem.

Dvaatřicetliletý fotbalista se poté rozhodl střídat a utkání tak nedohrál. Zranění totiž vypadalo velmi vážně. "Po hlavičce šla moje hlava hodně nízko a pak se střetla se spoluhráčem", popisoval nešťastný moment samotný hráč. Zranění není hezké, ale v tom momentě jsem skončil hlavně kvůli bolesti, který byla větší a větší."

Záložník Brém měl nedávno problémy s kolenem a doufal, že už bude v pořádku. Nyní si zlomil nos a navzdory nepříjemnému zranění, bude hrát. Smůly už měl přece jen dost.

Jak se hraje s ochrannou maskou na nose, si Baumann vyzkouší nejspíš už v sobotním utkání proti Karlsruhe. V dalším utkání Ligy mistrů, které Brémy hrají 28. listopadu s Realem Madrid, je pravděpodobné, že Baumann bude naprosto v pořádku.

Kam dál?

Michal Sitek / skysports.com

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články