Zpět na » 1. Bundesliga » Castelen posílil Hamburg

1. Bundesliga - Castelen posílil Hamburg

0

Líbilo se

29.07. - Hamburger SV získal na pravou stranu zálohy posilu z Nizozemska. Čtyřiadvacetiletý Romeo Castelen přišel z Feyenoordu a podepsal v klubu čtyřletou smlouvu.

Castelen v neděli nejprve úspěšně zvládl obligátní lékařskou prohlídku a odpoledne už na tribuně sledoval výhru Hamburgu v Intertoto Cupu 4:0 nad Dacii Chisinau. Po tomto utkání se sešla dozorčí rada klubu a schválila přestup Castelena.

Cena za osminásobného holandského reprezentanta se pohybuje okolo 3,5 milionu eur. Rychlý fotbalista s báječným driblingem může nastupovat na obou stranách zálohy, ale v HSV by měl hrát spíše napravo. Přichází totiž hlavně jako náhrada za Mehdiho Mahdavikiu, který po sezoně odešel do konkurenčního Frankfurtu.

Romeo Castelen nakoukl do seniorského fotbalu porpvé v dresu ADO Den Haag. Velké jméno si ale ve fotbalovém světě udělal až ve Feyenoorfu, kam přestoupil v létě roku 2004. Nastupoval velice často, dostal se dokonce i do nizozemského reprezentačního výběru, ale později byl odstaven trochu na vedlejší kolej.

Castelen možná není poslední posilou Hamburgu před startem Bundesligy. Vedení klubu totiž vážně uvažuje o nákupu mladé naděje z Herthy Jerome Boatenga. V nejbližší době by měla do hlavního města dorazit nová nabídka.

Jakub Sitek / kicker.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články