Zpět na » 1. Bundesliga » Sestavte svůj Dream Team

1. Bundesliga - Sestavte svůj Dream Team

0

Líbilo se

03.08. - Oficiální stránky Bundesligy představily svůj nový projekt. Fanoušci se mohou zúčaštnit online hry Bundesliga-Manager, ve které si sestaví svůj vlastní tým, složený z libovolných hráčů 1. Bundesligy.

Po jednoduché registraci na webu bundesliga.de si můžete založit své vlastní mužstvo a bojovat proti několika tisícům dalších fanoušků.

Nejprve zvolíte jméno klubu a trenéra, vyberete barevnou kombinaci domácích, hostujících i brankářských dresů a můžete se pustit do výběru hráčů. Vybírat lze ze všech fotbalistů, kteří jsou v současné době na soupiskách bundesligových klubů.

Každý hráč má určenou cenu, vám je přiděleno 45 milionů eur. Na soupisku musíte přiřadit 22 hráčů, přičemž tři musí být brankáři, šest obránců, osm záložníků a pět útočníků. Posledním omezením je maximální počet čtyř hráčů z jednoho budndesligového klubu.

Ceny za hráče se pohybují od 100 000 eur za nejméně kvalitní hráče do 10 milionů. Tolik stojí pouze dva hráči - bayernští Miroslav Klose a Franck Ribéry.

Je tedy jasné, že musíte dělat kompromisy, nevybírat jen hvězdy, ale spíše co nejkvalitnější hráče za co nejmenší peníz. U každého hráče je možnost nahlédnout, jaké má kvality a podle toho vybírat vhodné typy na jednotilvé posty.

Až vyberete všech 22 fotbalistů, odemknou se vám všechny možnosti. Budete přiřazeni do ligy, která se hraje v identických termínech jako 1. Bundesliga. Můžete si domluvit přátelský zápas, určit, co bude váš tým trénovat, nebo vybrat rozestavení. Na výběr je deset základních rozestavení, kromě toho můžete každému hráči určit speciální pokyny.

Celý projekt má velikou odezvu. Oficiální bundesligové stránky spustily svůj Bundesliga-Manager ve čtvrtek a za 24 hodin se přihlásilo neuvěřitelných pět tisíc fanoušků. Máte-li zájem také se zaregistrvat, klikněte zde.

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz, bundesliga.de

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články