Zpět na » 1. Bundesliga » Fenin blízko Brémám

Fenin blízko Brémám

0

Líbilo se

22.08. - Přestup teplického útočníka Martina Fenina do Brém by se měl uskutečnit v následujících několika málo dnech. Několik týdnů trvající boj o talentovaného forvarda tak zřejmě spěje ke svému konci.

Werder Brémy byl jedním z prvních zájemců o Feninovy služby, ale postupně se ho snažily získat i další kluby nejen z Německa, ale také ze Ĺ panělska a dalších zemí.

Podle slov zainteresovaných stran se nyní zdá, že Feninovu přestupu do Brém už nic nebrání. Celá záležitost by se měla vyřešit nejspíše po reprezentačním utkání Rakousko - Česko, ke kterému byl nominován také Fenin. Informaci potvrdil i Martinův agent Pavel Zíka a dále uvedl, že sám hráč má velký zájem za Werder hrát.

Vedení Brém sledovalo Fenina už na mistrovství světa hráčů do 20-ti let, a potom i v teplickém dresu v Gambrinus lize. "Je to hráč pro budoucnost," řekl o něm sportovní ředitel Brém Klaus Allofs.

Zájem Werderu o Fenina dost stoupl i v posledních dnech, protože mužstvo se potýká v herní krizi. Ještě v minulé sezoně byly Brémy nejlepším německým týmem v ofenzivě, střílely hodně branek, ale po odchodu Miroslava Kloseho do Bayernu se jejich mašina zastavila. Diego sám na vše nestačí, navíc se s úpadkem formy potýkají snad všichni útočníci v kádru.

Po mldlém výkonu a domácí porážce 0:4 od Bayernu přišla další rána v podobě zranění Boubacara Sanoga. Neměl by však chybět moc dlouho, možná stihne i nejbližší zápas v Norimberku. Bude v té době jeho spoluhráčem už i Martin Fenin?

Jakub Sitek / transfermarkt.de

Nejnovější články