Zpět na » 1. Bundesliga » Mintál střídal kvůli zranění

1. Bundesliga - Mintál střídal kvůli zranění

0

Líbilo se

22.09. - Slovenský reprezentant Marek Mintál se nedokáže zbavit své smůly se zraněními, které jej permanentně pronásledují již dva roky. Třicetiletý rodák z Bytčice musel nejnověji opustit trávník v sobotním zápase, ve kterém jeho zaměstnavatel 1.FC Norumberk zavítal na půdu Hamburku.

Mintál se objevil v základní sestavě trenéra Hanse Mayera, na hřišti pobyl však pouze čtyřicet minut. Za nerozhodnutého stavu totiž musel střelce dvou branek v nedávném neúspěšném kvalifikačním střetnutí reprezentace Slovenska proti Walesu (2:5) nahradit Marco Engelhardt.

Jak informuje oficiální internetová stránka bavorského klubu, ve kterém vedle Mintála působí i jeho krajen Róbert Vittek nebo Čech Tomáš Galásek, důvoden střídání dvojnásobného nejlepšího fotbalisty Slovenska v letech 2004 a 2005 jsou opětovné problémy s článkem levé nohy, pro který se musel již třikrát podrobit operaci, naposledy v listopadu 2006.

O délce pauzy muže s přezdívkou Fantóm, které byl v sezoně 2004/05 nejlepším střelcem Bundesligy, zatím německá média neinformovala. Střetnutí v Hamburgu nakonec skončilo vítězstvím domácího týmu 1:0, když jediný přesný zásah zaznamenal v 53. minutě Rafael van der Vaart.

Lukáš Vojtěch / FotbalPortal.cz, SITA

Přidat komentář

Komentáře mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé.

Komentáře
Nebyly nalezeny žádné komentáře.
Nejnovější články