Nepřihlášen

Nepřihlášen

Zpět na » 1. Bundesliga » Hannover, Frankfurt, Köln i Gladbach jsou venku

Hannover, Frankfurt, Köln i Gladbach jsou venku

Hannover, Frankfurt, Köln i Gladbach jsou venku © eintracht.de - Martin Fenin v utkání s Bielefeldem

0

Líbilo se

24.09. - Hned čtyři prvoligová mužstva neprošla sítem první várky zápasů druhého kola německého poháru. Hannover nestačil na Schalke, Mönchengladbach podlehl Energii, Köln Mainzu a Frankfurt byl vyřazen Rostockem.

Hannover měl velmi těžký los a musel bojovat na horké půdě na Schalke, navíc s velkou marodkou. Heiko Westermann neměl žádné slitování a dvěma góly svěřence Dietera Heckinga vyřadil.

Za Eintracht se sice trefil minutu před přestávkou Martin Fenin, jenže Frankfurt stejně zápas ztratil a po prodloužení vypadl.

Nejtěsnější postup si přpsali hráči Mnichova 1860, když postoupili přes Duisburg až po střelách ze značky pokutového kopu.

Schalke - Hannover 2:0 (0:0)

Branky: 56., 78. Westermann

Augsburg - Leverkusen 0:2 (0:1)

Branky: 36. Kieß,,ling, 79. Vidal

Mnichov 1860 - Duisburg 0:0 na penalty 5:4

Mainz - Köln 3:1 (0:0)

Branky: 61. Bance, 68. Karhan, 79. Pekovič - 73. Mohamad

Frankfurt - Rostock 1:2 po prodl. (1:0, 0:1)

Branky: 44. Fenin - 53., 101. Kern

Aue - Brémy 1:2 (1:1)

Branky: 7. Müller - 26. Pizarro, 54. Rosenberg

Cottbus - Mönchengladbach

Branky: 42. Rangelov, 73., 89. Skela

Jakub Sitek / FotbalPortal.cz

Nejnovější články