Zpět na » FK Viktoria Žižkov » Články

FK Viktoria Žižkov - Články

Články
Sněhovou nudu ovládla Viktoria

23.11. -  Poslední kolo prvního poločasu Gambrinus ligy odstartovalo tradičně v 10:15 na Žižkově, kam zavítala středočeská Příbram.

Jarolím: Museli jsme poprvé v lize o domácí vítězství bojovat

16.11. -  Slavia na domácím stadionu v tomto ročníku fotbalové Gambrinus ligy i posedmé vyhrála, když porazila Viktorii Žižkov 2:1, ale o své vítězství musela bojovat až do konce, což potvrdil po utkání také trenér úřadujících mistrů Karel Jarolím.

Slavia porazila Žižkov a zvýšila náskok v tabulce

16.11. -  Fotbalisté Slavie zvládli utkání proti houževnatému soupeři a po vítězství 2:1 vede ligu o šest bodů. Rozhodující moment zápasu přišel v 83. minutě, kdy si dal Pilař vlastní gól.

1. liga nabízí v neděli dvě pražská derby

16.11. -  Tři zápasy 14. kola první fotbalové Gambrinus ligy jsou na programu v neděli a pozornost fanoušků se především bude upírat do hlavního města, kde se hrají hned dva duely. Od 17 hodin na Žižkově nastoupí Bohemians Praha proti Spartě, o tři hodiny...

Premiéra Ščasného skončila bezbrankovou remízou

09.11. -  Necelé čtyři tisíce diváků, které dorazily na žižkovský stadion, se branky nedočkaly. Žižkov remizoval s Libercem 0:0.

Viktorii Žižkov povede do konce sezóny Zdeněk Ščasný

04.11. -  Fotbalisty Viktorie Žižkov povede do konce ligového ročníku trenér Zdeněk Ščasný. Informaci poskytl v úterý agentuře Mediafax prezident žižkovského klubu Luděk Vinš.

Kouč Csaplár na Žižkově skončil!

03.11. -  Trenér Josef Csaplár už není trenérem fotbalistů Viktorie Žižkov. Vedení ho odvolalo po sedmi zápasech jeho působení v pražském klubu. V klubu skončil i sportovní ředitel Pavel Kuka.

Budějovice třemi góly otočily zápas s Žižkovem

02.11. -  Fotbalisté Českých Budějovic porazili v nedělním utkání 12. kola Gambrinus ligy Viktorii Žižkov 3:2. O výhře rozhodli gólem Benáta z penalty v 89. minutě.

Fotbalovou nudu zvládlo Kladno

26.10. -  Do Kladna zavítala Viktoria Žižkov, které se pod trenérem Csaplárem moc nedaří, ale v minulém kole remizovala s Brnem. Kladno před týdnem prohrálo v Edenu 0:5.

Csaplár: Když dostanete laciný gol, nemůžete vyhrát

19.10. -  Fotbalisté Viktorie Žižkov si po remíze v utkání 10. kola Gambrinus ligy s Brnem připsali do tabulky jen bod a zůstávájí na jejím dně. Trenér Pražanů Josef Csaplár byl v neděli spokojený alespoň s průběhem zápasu.

Žižkov s Brnem si body podělily

19.10. -  I když oba týmy před utkáním pomýšlely na vítězství, musí se mířit s jedním bodem. Skóre zápasu otevřel Vozábal, za dvě minuty ale srovnal Střeštík a gól už poté k vidění nebyl.

Žižkov se propadl až na dno

05.10. -  Žižkov se tabulkou propadá a propadá. Dnes prohrál v Olomouci 2:0. Hráče Viktorie může těšit pouze fakt, že na horší pozici v tabulce již být nemohou.

Boleslav má další vítězstvi, zdolala Žižkov

28.09. -  Větší produktivitou se prezentovali hráči Boleslavi v utkání na Žižkově a odvážejí si tři body. Rozhodující gól dal útočník Pecka.

Lídr jede do Liberce, Slavia přivítá Sigmu

27.09. -  Magnetem osmého kola je souboj libereckého Slovanu s pražskou Spartou, který obstará tradiční pondělní dohrávka. Do Edenu přijede Sigma Olomouc, Baník jede konečně pro body do Plzně a do Příbrami zavítá druhý nováček - Bohemians.

Komňacký i Csaplár ocenili kvalitu zápasu

21.09. -  Fotbalisté Jablonce porazili v neděli Viktorii Žižkov 2:0 a aktuálně se nacházejí na páté pozici v tabulce. Trenér František Komňacký mohl být po utkání s výsledkem spokojený, naopak jeho protějšek Josef Csaplár litoval chyb v obraně.

Atraktivní utkání, málo diváků: Jablonec získal tři body

21.09. -  Nové žižkovské koště v podobě Josefa Csaplára dometlo. Jablonec doma porazil žižkovskou Viktorii 2:0 a po třech zápasech opět naplno bodoval. O góly se postarali Andrej Hesek a David Lafata.

Barometr 6. kola Gambrinus ligy

16.09. -  Také šesté kolo české nejvyšší fotbalové soutěže přineslo momenty, které se povedly, a také ty, na které se bude raději zapomínat.

Csaplár se stal novým koučem Žižkova

08.09. -  Josef Csaplár je novým trenérem Viktorie Žižkov. Na lavičce střídá Stanislava Grigu, který byl odvolán minulý týden.

Griga už netrénuje Žižkov, dostal padáka

04.09. -  Stanislav Griga se stal druhým vyhozeným trenérem v lize. Po porážce ve Vyšehradu ho vedení klubu propustilo.

Matný výkon stačil Spartě ke třem bodům

31.08. -  Výborný výkon podal na Letné Miroslav Slepička, který také v 17. minutě vstřelil vítězný gól utkání. Jeho spoluhráči se k němu herním projevem nepřidali, přesto dokázali v závěru přidat druhou branku a porazit Žižkov 2:0.