Zpět na » Serie A » Panděv: Realu jsem se nebál

Panděv: Realu jsem se nebál

0

Líbilo se

04.10. - Lazio Řím ve středu na Stadio Olimpico uhrálo remízu proti Realu Madrid 2:2, přestože prohrávalo, ale vždy dokázalo s hosty srovnat krok.

Hrdina večera, makedonský útočník Goran Panděv, který vstřelil obě branky Lazia, je však přesvědčen, že Biancocelesti mohli Real Madrid klidně porazit.

" Jsme mladý tým a nejdříve musíme sbírat zkušenosti v Lize Mistrů. Vkročili jsme na hřišti s pocitem, že se nikoho nebojíme a dali jsme Realu skutečně zabrat. Hráli jsme dnes velmi dobře a přestože jsme prohrávali, dokázali jsme se vrátit do zápasu a hrát svoji hru. Vždy, když uděláte chybu, tak za to zaplatíte. Dělali jsme to, co jsme si řekli před zápasem, vytvářeli si tlak a zvyšovali tempo zápasu."

Panděv byl také v centru neobvyklého momentu, když byl vystřídán. Prohodil několik peprných slov ke kouči Delio Rossimu a šel ze hřiště. Místo něho nastoupil Stefano Mauri.

" Vždy mě chce střídat! Byl jsem trochu rozčílený, protože to bylo 10. minut před koncem a já chtěl na hřišti vydržet až do konce a vstřelit další branku."

Lazio si tak připsalo svoji druhou remízu ve skupině a momentálně je na 3. místě se ziskem 2 bodů.

Jakub Košťan / channel4.com

Nejnovější články